Niebieskie Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Moderator

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Niebieskie Apartamenty dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
262
3
94,96 m²
11
272
3
93,29 m²
13

Opis Inwestycji

Polecamy luksusowe "Niebieskie Apartamenty" w zaprojektowanym przez wybitnego architekta Mirosława Nizio, pierwszym bydgoskim wysokościowcu Nordic Haven.Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę wyjątkowych lokali. Zróżnicowany metraż od 32 m2 do ponad 153 m2, pozwoli na zrealizowanie zarówno osobistych potrzeb, jak i planów biznesowych.Podziemny garaż, centrum usług, handlu i rekreacji znajdujące się na terenie inwestycji znacznie ułatwią zamieszkiwanie w centrum miasta. Prestiżowa lokalizacja nad linią brzegową Brdy, bezpośrednie sąsiedztwo Opery Nova, Wyspy Młyńskiej i Starego Rynku to dodatkowy atut.

Inwestycja Niebieskie Apartamenty znajduje się w Bydgoszczy, ul. Grottgera 4 (1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Moderator.

Inwestycja Niebieskie Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Niebieskie Apartamenty pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 93 do 95 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 93 do 95 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Moderator przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: klimatyzacja, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 93 do 95 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Niebieskie Apartamenty

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niebieskie Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Niebieskie Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Garbary.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niebieskie Apartamenty znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole 'CZAR DZIECI' w odległości 130 m, Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki "Uniwersytet Dziecięcy" w odległości 140 m, MEDYCZNA SZKOŁA CED DLA DOROSŁYCH W BYDGOSZCZY w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niebieskie Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia, w odległości 310 m znajduje się Shell, w odległości 390 m znajduje się Baton.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niebieskie Apartamenty w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 31.10.2017

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie