Osiedle Dwóch Krasnali

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa JMJ Inwestycje

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Dwóch Krasnali

Osiedle Dwóch Krasnali charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o detale podkreślają stylowe bioniowania, widoczne zarówno od strony zewnętrznej, jak i od strony ogrodu. Lekkości budynkom nadaje dodatkowo sztukateria, jasna kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej, ażurowe i stalowe balustrady pomalowane w jasnoszarej tonacji.Wszystkie te detale czynią Osiedle Dwóch Krasnali projektem jedynym w swoim rodzaju.Zróżnicowany metraż lokali daje pewność, że Osiedle Dwóch Krasnali jest wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par czy singli szukających swojego pierwszego mieszkania.Nowoczesny projekt architektoniczny sprawia, że osiedle jest wyjątkowo funkcjonalne, dające ogromne możliwości aranżacji wnętrz.Usytuowanie ogrodów z tarasami od strony południowej zapewnia maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie starannie zaaranżowana niską zielenią oraz małą architekturą.

Inwestycja Osiedle Dwóch Krasnali znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Szkolna 38 (1.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Grupa JMJ Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Dwóch Krasnali została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 119 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa JMJ Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Ściany zewnętrzne stawiamy z gazobetonu o grubości 24 cm., które docieplamy styropianem o grubości 15 cm., pokrycie dachu wykonujemy z dachówki, dach również docieplamy wełną 25cm, granitowe parapety. Między poszczególnymi domami stosujemy dodatkowe wyciszenie. Na podjazdach kładziemy kostkę brukową, ogrodzenie wykonujemy z metalowych przęseł, układamy trawę z rolki, realizujemy zagospodarowanie zielenią w częściach wspólnych. Stan deweloperski obejmuje instalacje: elektryczną w tym TV (kompletny osprzęt), wodną i kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami w pomieszczeniach, w których nie ma instalacji ogrzewania podłogowego. Na ścianach tynki gipsowe, na podłodze posadzka, ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach, schody betonowe. Okna trzyszybowe o współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,7 W/(m2K), które pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%. Rolety elektryczne na parterze.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali

Osiedle Dwóch Krasnali zlokalizowane jest w odległości 500 metrów od szkoły, tuż przy placu zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile. Zlokalizowana niecałe 14 km. od Rynku Wrocławia, oddalona na tyle, aby w pełni cieszyć się ciszą i spokojem. W niedługim czasie zostanie w pełni ukończona obwodnica wschodnia Wrocławia, przez co dojazd do dowolnej części miasta stanie się szybszy i dogodniejszy. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się market 24h, szkoła, przedszkole, place zabaw, punkty usługowe. Różnorodne formy rekreacji i sportu zapewnia pobliskie tereny rekreacyjne, w tym. min. korty tenisowe.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum w Wilczycach w odległości 900m.

Data publikacji: 12.02.2018

Data aktualizacji: 28.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie