Osiedle Dwóch Krasnali

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa JMJ Inwestycje

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 3 410 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali dostępna jest 1 oferta

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena (brutto)
D 4119 m2232 m2
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 1%
Osiedle Dwóch Krasnali

Osiedle Dwóch Krasnali charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o detale podkreślają stylowe bioniowania, widoczne zarówno od strony zewnętrznej, jak i od strony ogrodu. Lekkości budynkom nadaje dodatkowo sztukateria, jasna kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej, ażurowe i stalowe balustrady pomalowane w jasnoszarej tonacji.

Wszystkie te detale czynią Osiedle Dwóch Krasnali projektem jedynym w swoim rodzaju.

Zróżnicowany metraż lokali daje pewność, że Osiedle Dwóch Krasnali jest wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par czy singli szukających swojego pierwszego mieszkania.

Nowoczesny projekt architektoniczny sprawia, że osiedle jest wyjątkowo funkcjonalne, dające ogromne możliwości aranżacji wnętrz.

Usytuowanie ogrodów z tarasami od strony południowej zapewnia maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie starannie zaaranżowana niską zielenią oraz małą architekturą.

Inwestycja Osiedle Dwóch Krasnali znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Szkolna 38 (1,5 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Grupa JMJ Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Dwóch Krasnali jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali pozostał na sprzedaż 1 nowy dom jednorodzinny o powierzchni 119 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni 119 m2 (1 dom).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa JMJ Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.

Ściany zewnętrzne stawiamy z gazobetonu o grubości 24 cm., które docieplamy styropianem o grubości 15 cm., pokrycie dachu wykonujemy z dachówki, dach również docieplamy wełną 25cm, granitowe parapety. Między poszczególnymi domami stosujemy dodatkowe wyciszenie. Na podjazdach kładziemy kostkę brukową, ogrodzenie wykonujemy z metalowych przęseł, układamy trawę z rolki, realizujemy zagospodarowanie zielenią w częściach wspólnych. Stan deweloperski obejmuje instalacje: elektryczną w tym TV (kompletny osprzęt), wodną i kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami w pomieszczeniach, w których nie ma instalacji ogrzewania podłogowego. Na ścianach tynki gipsowe, na podłodze posadzka, ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach, schody betonowe. Okna trzyszybowe o współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,7 W/(m2K), które pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%. Rolety elektryczne na parterze.

Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy: aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 119 m2.
Liczba pokoi: dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
 • koszt metra kwadratowego wynosi 3 410 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali

Osiedle Dwóch Krasnali zlokalizowane jest w odległości 500 metrów od szkoły, tuż przy placu zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile.

Zlokalizowana niecałe 14 km. od Rynku Wrocławia, oddalona na tyle, aby w pełni cieszyć się ciszą i spokojem. W niedługim czasie zostanie w pełni ukończona obwodnica wschodnia Wrocławia, przez co dojazd do dowolnej części miasta stanie się szybszy i dogodniejszy. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się market 24h, szkoła, przedszkole, place zabaw, punkty usługowe. Różnorodne formy rekreacji i sportu zapewnia pobliskie tereny rekreacyjne, w tym. min. korty tenisowe.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum w Wilczycach w odległości 900 m.

Data publikacji: 12 lutego 2018 15:17

Data aktualizacji: 28 maja 2019 14:38

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Grupa JMJ Inwestycje

Grupa JMJ Inwestycje

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Osiedle Dwóch Krasnali
  +48 71 ...
  +48 71 747 97 16

  Umów spotkanie

  Osiedle Dwóch Krasnali

  adres biura sprzedaży

  ul. Porzeczkowa 8C 55-002 Kamieniec Wrocławski

  Wybierz datę

  • środa

   26

   czerwca

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  Zaproponuj inny termin