Wilanów Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bruzdowa 106 , oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 106

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Wilanów Garden

6 zdjęć

Wilanów Garden
Wilanów Garden
Wilanów Garden
Wilanów Garden

Najbliższe inwestycje

 • Tulip Wilanów

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Apartamenty Wilanów
  od: 12 500 zł/m2

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

 • Ruczaj Park
  od: 6 200 zł/m2

  AR Group Sp.J.

Opis Inwestycji

Jesteś na właściwej drodze do swojego domu. Witamy w Wilanów Garden, unikalnym projekcie znajdującym się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy – w najpiękniejszej części Wilanowa.

Wilanów Garden to kameralne i eleganckie osiedle znajdujące się w najpiękniejszej części Wilanowa . To idealna kompozycja prestiżu, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.

KOMFORT I PRZESTRZEŃ

To doskonale zaprojektowane komfortowe osiedle jedenastu dwupiętrowych eleganckich budynków (docelowo siedemnastu) , w których znajduje się maksymalnie piętnaście mieszkań. W pierwszym i w drugim etapie w inwestycji powstanie 152 (docelowo 237) wygodnych apartamentów o powierzchni od 35 do 75m2. Każde mieszkanie w naszej inwestycji ma balkon lub taras. Dzięki dużym oknom i niskiej sąsiedniej zabudowie każdy pokój jest jasny i przytulny. Wszystkie budynki są w znacznej odległości od siebie, co gwarantuje intymność. Pomiędzy budynkami pozostawiliśmy 10 000m2 terenów zielonych.

BEZPIECZEŃSTWO

Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy, co przyciąga tutaj ludzi szukających spokoju i odpowiedniego sąsiedztwa.

W naszej inwestycji również zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Tutaj Twoje dziecko może beztrosko bawić się na nowoczesnym placu zabaw i bez obaw uczyć się jazdy na rowerze na spokojnych uliczkach inwestycji.

W tej wyjątkowej dzielnicy historia miesza się z przyszłością, a dzika przyroda przeplata się z nowoczesną architekturą.

W okolicy znajdują się lasy, ogród botaniczny, piękne nadwiślańskie dzikie plaże, zawadzkie stawy. Na ceniących aktywny wypoczynek mogą skorzystać z prestiżowych klubów fitness, pola golfowego, zadbanych ścieżek rowerowych, popularnych miejsc do joggingu.

Na najmłodszych czekają szkoły i przedszkola stawiające na rozwój talentów i indywidualne podejście do uczniów.

Osoby towarzyskie docenią lokalne restauracje i kawiarnie oraz atrakcje wilanowskiej plaży.

W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdą państwo relaksujący spokój i bezpieczeństwo.

Terminy oddania do użytkowania:

Etap I - IV kwartał 2014

Etap II - I kwartał 2015

Etap III - IV kwartał 2015

Inwestycja Wilanów Garden znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 106 (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Green House Development.

Inwestycja Wilanów Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 237 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Garden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Green House Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 17 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 237 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Wilanów Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawady 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Garden w odległości 210 m znajduje się The Little Gym, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Sinus.

Data publikacji: 19.04.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: