Art Garden Wilanów

Domy na sprzedaż ul. Pamiętna, oferowane bezpośrednio przez

Green House Development

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Pamiętna

Art Garden Wilanów

22 zdjęcia

Art Garden Wilanów
Art Garden Wilanów
Art Garden Wilanów
Art Garden Wilanów

Termin oddania

1 kw. 2024

Powierzchnie

73 - 264/m2

Przedział pokoi

2 - 7

Kondygnacje

2

Budynki

22

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Metro - Imielin - 1470 m

Przystanek Autobusowy - 450 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 42 placówki edukacyjne, 32 kawiarnie i restauracje, 31 sklepów, 22 obiekty sportowe, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 14 domów wolnostojących

Powierzchnie domów:

od 73 do 264 m²

Powierzchnie działek:

od 586 do 909 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Art Garden Wilanów logo

Osiedle luksusowych domów z prywatnym ogrodem rzeźb

Art Garden Wilanów: nowoczesne, luksusowe rezydencje, które powstają jako odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych Klientów. Bezpieczne, monitorowane osiedle z kontrolowanym systemem dostępu położone jest w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Pamiętnej.

W Art Garden Wilanów, w przestrzeni osiedla, znajdą się specjalnie zaprojektowane i wykonane dla nas rzeźby. Rozlokowane będą wzdłuż alei głównej, w starannie wybranych miejscach.

Rezydencje wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne: pompy ciepła.

W sprzedaży znajdują się nowoczesne rezydencje o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2. Każda z nich otoczona rozległym prywatnym ogrodem o powierzchni od ok 500 do ok 1000m2.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy galerię Flow Art House i wyjątkową artystkę: Idę Karkoszkę.

Specjalnie dla Art Garden Wilanów artystka tworzy cykl rzeźb w szlachetnych materiałach - marmurze i brązie, zainspirowanych organicznymi kształtami i pięknem ludzkiego ciała. Będzie można je podziwiać w otwartej przestrzeni ogrodu, przyglądać się im z różnych stron, dotknąć i snuć skojarzenia. Minimalistyczne formy będą kryły w sobie magię i pierwotną witalność, zaczerpniętą z sił natury. Będą instynktownie skłaniały odbiorców do kontemplacji piękna, uważnego życia, dostrzegania i doceniania tego, co dzieje się tu i teraz.

Ida Karkoszka: Moja praca to nadawanie kształtu materii, która tworzy nową przestrzeń. Wywołuję emocje, wydobywam z cienia szczególnie te intymne, nieodgadnione. Seria, która powstaje dla Wilanów Art Garden jest bardzo wyjątkowa. Prace tworzone w dużej skali pozwalają na wysmakowaną grę pomiędzy bryłami osiedla, a kształtami natury. Harmonia między architekturą a rzeźbią stworzy wyjątkowe miejsce - dom, do którego będzie się chciało wracać.

Luksusowe rezydencje, wspaniała architektura

Miasteczko Wilanów: Doskonała lokalizacja. Nowoczesna forma rezydencji, ogromne szklane płaszczyzny okien, szklane balustrady loggii i balkonów, efektowne okładziny z najlepszych materiałów to znaki rozpoznawcze Art Garden Wilanów. Elegancja, prostota, najwyższa jakość i wyjątkowy styl zawarte w doskonałej architekturze.

Kolorystyka rezydencji utrzymana będzie w barwach eleganckiej bieli, alabastru, klasycznej szarości, skontrastowana antracytowymi elementami.

Prywatne ogrody każdej z rezydencji to zapowiedź niezwykłego komfortu i luksusowego wypoczynku wśród zieleni.

Art Garden Wilanów to 22 ekskluzywne rezydencje z prywatnymi ogrodami realizowane w najwyższym standardzie.

Styl, komfort i nowoczesne rozwiązania

Ekskluzywne, zamknięte osiedle z efektowną aleją wewnętrzną biegnącą w centralnej części terenu. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślą unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.

Na parterach rezydencji znajdują się strefy dzienne, salony z aneksami kuchennymi, spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze. Piętra to wygodne sypialnie, komfortowe gabinety, łazienki i garderoby. Wszystko staranie zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym mieszkańcom.

Sztuka - wyjątkowe piękno tak blisko.

Wizualizacje mają charakter poglądowy. Rezydencje są sprzedawane w stanie deweloperskim.

Inwestycja Art Garden Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Pamiętna (8.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Green House Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Art Garden Wilanów w sprzedaży jest 14 nowych domów o powierzchni od 73 do 264 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prestiżowa lokalizacja w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Art Garden Wilanów?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Garden Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1470 metrów od inwestycji Art Garden Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Art Garden Wilanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Garden Wilanów znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 424 im. Królowej Marysieńki w Warszawie w odległości 90 m, przedszkole w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Art Garden Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w odległości 500 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 650 m, Centrum medyczne Unicare w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Garden Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Moxo Bakery, w odległości 360 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Garden Wilanów w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.03.2022
Data aktualizacji: 09.11.2023
Art Garden Wilanów logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Puławska 2, 02-566, Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: