Wrocław, ul. Olbrachtowska

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GDM sp. z o.o. sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicze Złotniki(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Zakopiańska (12.8 km od centrum Wrocławia)
  Malownicze Złotniki
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 85 - 114 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony przy ul. Olbrachtowskiej we Wrocławiu. Budynek oddawany do użytku w standardzie deweloperskim podwyższonym. Posadowienie na jednej z ostatnich działek w sąsiedztwie. Kompleks 6 budynków doskonale wpisuje się w architekturę istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja zlokalizowana przy drodze z nawierzchnia z kostki z pełną infrastrukturą oświetleniową, kanalizacyjną, wodną i gazową. Dom o powierzchni ok.123 mkw powierzchni użytkowej ( ok. 107 mkw powierzchni użytkowej mieszkalnej). W części rekreacyjnej taras, bardzo przestronny ogród oraz wybrukowany teren przed frontem budynku.Parter:Salon: 17,88 mkwKuchnia z jadalnią: 10,77 mkwlubSalon zaneksem kuchennym: 28,65 mkwWiatrołap: 3,12 mkwHall: 10,03 mkwPokój gościnny: 7,85 mkwWC: 2,39 mkwKotłownia: 2,87 mkwGaraż: 16,10 mkwSuma powierzchni parteru: 71,01 mkwPiętro:Sypialnia 1: 11,79 mkwGarderoba: 2,39 mkwSypialnia 2: 12,30 mkwSypialnia 3: 12,64 mkwŁazienka: 6,15 mkwKomunikacja: 7,15 mkwSuma powierzchni użytkowej piętra: 52,42 mkwW celu zapoznania się ze szczegółami inwestycji zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem działu sprzedaży.

Inwestycja Wrocław, ul. Olbrachtowska znajduje się na Stabłowicach, ul . Olbrachtowska 31-35 (10.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera GDM sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Wrocław, ul. Olbrachtowska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Wrocław, ul. Olbrachtowska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 699 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GDM sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony
Dom oddawany w standardzie deweloperskim zamkniętym podwyższonym: tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe, posadzki cementowe, stolarka okienna PVC, brama garażowa automatyczna, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ocieplenie połaci dachowych, ściany działowe murowane, parapety zewnętrzne, ogrodzenia z siatki. Zagospodarowanie terenu wokoło: - Bruk na podjeździe, ogrody wydzielone ogrodzeniem z siatki. - Taras i podest wejściowy betonowe.
Konstrukcja budynku
- Stropy żelbetowe typu Terriva - Schody wewnętrzne żelbetowe z parteru na pierwszą kondygnację - Tynki maszynowe. - Brama garażowa automatyczna - Odwodnienie budynków rozprowadzenie wody opadowej na ternie działki - Wkład kominowy ze stali nierdzewnej.
Dach
- Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna (nowoczesny kształt). - Ocieplenie dachu wełną mineralną. -Rynny, wykończenie kominów, podbitka dachowa.
Elewacja
- Elewacja: styropian, tynk strukturalny.
Stolarka okienna
- Stolarka okienna PVC (pakiet trzyszybowy) - Rolety antywłamaniowe sterowane elektrycznie na parterze.
Ściany
- Ściany nośne z pustaków ceramicznych POROTHERM 24/18 - Ściany działowe pustak ceramiczny POROTHERM 18/12
Instalacje
Instalacja WOD/ KAN (miejska)/ GAZ (sieciowy); - Instalacja grzewcza: wysokiej klasy piec kondensacyjny z zasobnikiem wody. - Zewnętrzny zawór czerpalny wody (na ogród). Instalacja elektryczna: - Wraz z osprzętem (gniazdka, włączniki),
Ogrzewanie
- Istnieje możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego w łazience na piętrze z osobnym zaworem sterującym.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wrocław, ul. Olbrachtowska

Osiedle Stabłowice to idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących spokojnej okolicy, jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Wrocławia. Bezpośrednia i szybki dojazd do AOW i autostrady A4 gwarantuje doskonałe walory komunikacyjne. Dla niezmotoryzowanych mieszkańców komunikację z centrum Wrocławia gwarantują liczne linie autobusowe oraz linia tramwajowa w odległości ok 15 min piechotą. Bardzo bogata infrastruktura w okolicy: szkoła podstawowa, przedszkole i żłobki, galeria handlowa, obiekty sportowe, Stadion Miejski, dyskonty spożywcze, liczne inne punktu handlowo usługowe oraz nowoczesny Szpital im Marciniaka. Dla miłośników spędzania wolnego czasu na powietrzu w sąsiedztwie min.: Park Stabłowicki, ogródki działkowe, Kąpielisko Glinianki – Wake Park.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wrocław, ul. Olbrachtowska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 950m, Przedszkole Nr 62 w odległości 1200m, Żłobek „Tuptusie” w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1200 m znajduje się Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 1450 m znajduje się Pharm-Job. Abramek K., w odległości 1450 m znajduje się Tilia s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1050 m znajduje się Św. Andrzeja Apostoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się 95. Uczniowski klub sportowy, w odległości 1550 m znajduje się City Bike. Michalak S..

Data publikacji: 25.02.2019

Data aktualizacji: 25.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie