Osiedle Foksal

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGaladom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1786 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rozdroże 4(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Rozdroże (1.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 700 brutto/m2
  Rozdroże 4
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 63 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rozdroże.pl Sp. z o.o.
 • Apartamenty Vettera(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Misjonarska 20 (0.3 km od centrum Lublina)
  Apartamenty Vettera
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 33 - 120 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Capitalia Real Estate Gęsia
 • Nowy Start(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Startowa (1.9 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 100/m2
  Nowy Start
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 39 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana przy ulicy Firlejowskiej charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, z doskonałym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic – w bliskim sąsiedztwie zmodernizowanej ulicy Łęczyńskiej.Teren osiedla zostanie całkowicie zagospodarowany – zaprojektowano dużą ilość zieleni, miejsce na plac zabaw dla najmłodszych, wydzieloną strefę zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca dla rowerów. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom ogrodzona strefa dostępu do osiedla.Budynki będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych. Umożliwią one dostęp do wszystkich kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego parkingu i komórek lokatorskich.W mieszkaniach będzie ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji w budynku nr 2, zasilającej wszystkie budynki.Mieszkania zrealizujemy w tzw. standardzie deweloperskim – przygotowane do końcowego wykończenia przez nabywców.Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 30 września 2016 roku.Usytuowanie budynków, otoczenie, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych, Parku Bronowickiego i terenów nadrzecznych daje możliwość aktywnego wypoczynku.Ponadto rejon ul. Łęczyńskiej (Stare Bronowice) został objęty Programem Rewitalizacji dla Lublina.

Inwestycja Osiedle Foksal znajduje się w Lublinie, ul. Firlejowska (1.2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Galadom S.A..

Inwestycja Osiedle Foksal została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Foksal pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 59 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Galadom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: garaż wielostanowiskowy.
 • miejsca postojowe naziemne: znajdują się na parkingu.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Foksal

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Foksal mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Foksal znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2652 - Składowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Foksal znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w odległości 140 m, Przedszkole nr 14 w Lublinie w odległości 390 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Kraina Pomocnych Dłoni" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Foksal składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Foksal w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.03.2016

Data aktualizacji: 23.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie