Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bratków

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bratków, oferowane bezpośrednio przez

FURNUS PRO SP. Z O. O.

Sosnowiec, ul. Bratków 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 502 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

BratkówBratków

4 zdjęcia

Bratków
Bratków
Bratków
Bratków

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty - ławy fundamentowe żelbetowe, ściany i słupy kondygnacji piwnic żelbetowe, Ściany konstrukcyjne z bloczków wapienno – piaskowych SILKA gr. 24 cm, Ściany zewnętrzne osłonowe z bloczków wapienno – piaskowych SILKA gr. 24 cm, Ściany wewnętrzne bloczków wapienno – piaskowych SILKA gr. 8 i 24 cm, Wentylacja wyciągowa mechaniczna niskociśnieniowa z wyrzutnią dachową. Przewody kominowe spalinowe do podłączenia kotła c.o - z systemowych prefabrykatów betonowych

Dach

Dach w konstrukcji drewnianej krokwiowo-płatwiowej. Drewno zabezpieczone przeciwko korozji biologicznej i przeciwogniowo. Rynny i rury spustowe PCV w kolorystyce wg projektu budowlanego. Ocieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją wełną mineralną gr. 25 cm.

Elewacja

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem gr. 15 cm, z tynkiem akrylowym w kolorystyce wg projektu budowlanego, cokół z tynku mozaikowego w kolorystyce wg projektu budowlanego.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z PCV termoizolacyjne o współczynniku Uc nie większym niż = 1,1 W/m2K, w kolorystyce wg projektu budowlanego. W oknach wskazanych wg projektu budowlanego nawiewniki higrosterowane,

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – z zamkiem patentowym

Balkony

Balustrady balkonowe stalowe.

Posadzka

Wylewka cementowa do gr. 5 cm przygotowana pod ułożenie warstw wykończeniowych wykonana na warstwie styropianu (na parterze grubość wylewki 8 cm, styropianu – 20 cm ), W części piwnicznej: -komórki lokatorskie ( korytarze i boksy ) - wylewka cementowa do gr. 4 cm. zatarta na ostro. -komunikacja - gres -garaż - beton ze zbrojeniem rozproszonym, zatarty na gładko, utwardzony powierzchniowo - 10 cm

Ściany

Wszystkie ściany wewnętrzne i sufity bez malowania,

Sufity

Sufity – przecierka gipsowa,

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej

Instalacje

Instalacja oświetlenia Obejmuje instalacji oświetlenia wewnętrznego w mieszkaniach, piwnicach i na klatkach schodowych. Instalacje projektuje się jako zatapialną w ścianach i stropach żelbetowych, a na ścianach z cegły podtynkową. Wyłączniki światła we własnym zakresie Instalacja połączeń wyrównawczych (przeciwporażeniowa) Obejmuje wyprowadzenie przewodów PE w pomieszczeniu łazienki służących ochronie przed dotykiem pośrednim. Wskazane podłączenie wszystkich elementów metalowych zamontowanych na stałe w łazience we własnym zakresie po zabudowie urządzeń metalowych. Instalacja RTV Projektuje się wykonanie instalacji typu AZART do odbioru programów naziemnych z możliwością odbioru TV SAT lub kablowej po podpisaniu umów z operatorem. Instalacja telefoniczna i internetowa Projektuje się rozprowadzenie instalacji telefonicznej i internetowej od przyłącznicy zainstalowanej w piwnicy lub na parterze do poszczególnych gniazd abonenckich. Doprowadzenie sieci telefonicznej i internetowej do usytuowanej wewnątrz budynku przyłącznicy pozostaje w gestii wybranych dostawców i operatorów w/w mediów. Gniazda abonenckie we własnym zakresie. Instalacja odgromowa Wykonanie instalacji odgromowej na budynkach, wykonana z drutu stalowego ocynkowanego. Instalacja gazowa Instalacja gazowa doprowadzona do kotła gazowego w łazience i gazowej płyty grzejnej w kuchni. Na klatce schodowej każdej kondygnacji szafki pod montaż gazomierzy (montaż gazomierzy po stronie zakładu gazowniczego) Instalacja wodno – kanalizacyjna Doprowadzenie instalacji wod-kan do przyborów sanitarnych wg projektu. Przewody wodociągowe wykonane z rur tworzywowych PP rozprowadzane w wylewce i wzdłuż ścian, podejścia wody w bruzdach ściennych i naściennie. Przewody kanalizacyjne wykonane z rur i kształtek PVC rozprowadzone w wylewce lub specjalnie zabudowanych półkach, podejścia kanalizacji w bruzdach ściennych lub naściennie. Piony instalacji wod-kan prowadzone w specjalnie przygotowanych szachtach lub bruzdach. Nie przewiduje się wykonania białych montaży (wanna, brodzik, umywalka, zlewozmywak, miska ustępowa, baterie) Wodomierz główny w studzience wodomierzowej, wodomierze mieszkaniowe zabudowane w szafce na klatce schodowej, osobne opomiarowanie dla każdego mieszkania.

Ogrzewanie

Do ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej będą zainstalowane indywidualne kotły gazowe dwufunkcyjne o mocy 20-24 kW turbo, usytuowane w łazienkach. Przewody instalacji c.o z rur tworzywowych polipropylenowych, łączonych przez zgrzewanie. Przewody zasilające i powrotne instalacji c.o. rozprowadzone w podłodze. Grzejniki płytowe stalowe z podłączeniem dolnym w kolorze białym W łazienkach grzejniki drabinkowe z podłączeniem ze ściany. Na dopływach grzejników zamontowane zostaną zawory termostatyczne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

"Bratków" to komfortowy i nowoczesny budynek wielorodzinny z pełną infrastrukturą techniczną, ogrodzony, z estetycznie wydzielonym wjazdem na teren działki.

Zabudowa obejmuje jeden budynek mieszkalny wielorodzinny o 4 kondygnacjach naziemnych z dwiema klatkami schodowymi wyposażonymi w windy, podziemny garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Dzięki temu po wybudowaniu budynku wraz z infrastrukturą towarzyszącą, mają Państwo pewność, że nie będziecie mieszkać wiele lat na placu budowy, czekając na zakończenie kolejnego etapu osiedla.

Dodatkowo oferujemy zewnętrzne miejsca parkingowe, oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Na teranie inwestycji znajdować się będzie sieć oświetlenia zewnętrznego.

Dom wielorodzinny "Bratków" to łącznie 36 mieszkań o zróżnicowanej liczbie pokoi i metrażu, co pozwala każdemu znaleźć mieszkanie na miarę jego potrzeb. Na etapie prac projektowych zwróciliśmy szczególną uwagę na wykorzystanie efektywnie każdego metra powierzchni w mieszkaniu, tak aby płacili Państwo za powierzchnię niezbędną do komfortowego mieszkania (a nie np. duży hall). Zwróciliśmy również uwagę na odpowiednią ilość okien, które doświetlają niemal każde pomieszczenie czyniąc mieszkanie miejscem przyjaznym pracy, zabawie i odpoczynku.

Bryła budynku to efekt połączenia tradycyjnej zabudowy miejskiej i rozwiązań na miarę obecnych czasów, tak aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania w enklawie doskonale wkomponowanej w niską zabudowę jednorodzinną- najbardziej przyjazną dla człowieka.

Jesteśmy przekonani że budynek wyróżnia się estetyką i ergonomią.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo sprawdzić to sami i umówić się na prezentację mieszkania.

Inwestycja Bratków znajduje się w Sosnowcu, ul. Bratków 1 (0.5 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez FURNUS PRO SP. Z O. O.

Inwestycja Bratków została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bratków nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FURNUS PRO SP. Z O. O. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szybki i dogodny dojazd do trasy S 86.

W najbliższej okolicy znajduje się niezbędna infrastruktura:

2 przedszkola, żłobek (każde w odległości 300 m)

przystanki, autobusowy i tramwajowy (100 m)

centrum handlowe (650 m)

Biedronka (500 m)

Lidl (1.7 km)

przychodnia lekarska (2 km)

szkoła podstawowa (2 km)

liceum (1.7 km)

Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny 8 km

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bratków?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bratków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2256 metrów od inwestycji Bratków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiec Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bratków znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bratków znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 28 m, szkoła w odległości 66 m, Niepubliczne Przedszkole „Elfik” w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bratków jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NWZOZ Safmed w odległości 452 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bratków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 272 m znajduje się Biedronka, w odległości 337 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia "Stach", w odległości 746 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bratków w odległości 55 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.05.2015
Data aktualizacji: 03.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023