Mały Amsterdam

8 zdjęć

Mały Amsterdam
Mały Amsterdam
Mały Amsterdam
Mały Amsterdam

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mały Amsterdam dostępnych jest 7 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki lokatorskie w piwnicy: 2.750zł/m2 brutto. Komórki lokatorskie na piętrze (V klatka): 3.500,00zł/m2 brutto.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Stanowisko postojowe zewnętrzne na terenie ogrodzonym: 23.000,00zł brutto..
 • miejsca postojowe podziemne : Stanowisko w hali: 39.000,00zł brutto..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 79 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Mały Amsterdam znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Mały Amsterdam logo

W mieście, a jakby pod gruszą, na dowolnie wybranym boku… Prezentujemy do sprzedaży 71 nowych mieszkań w naszej inwestycji o nazwie “Mały Amsterdam”.

Zabudowuje ona dużą niespełna półhektarową działkę, przy zbiegu ulic Siedleckiej i Karolewskiej na Czyżkówku. Jest to centralne miejsce osiedla kreowanego od wielu lat z sukcesem przez Spółdzielnię Mieszkaniową, wzdłuż brzegu Brdy, niedaleko „dzikiego” kąpieliska, ostoi ptactwa wśród drzew.

Czyżkówko stanowi od lat uznaną i lubianą przez Bydgoszczan enklawę mieszkaniową gdzie mieszka się wygodnie i komfortowo – jak w mieście , a także przyjemnie wśród zieleni i nad wodą – jak na wsi. Jeszcze niedawno były tam sady i pola uprawne.

Nasza nowa inwestycja to „wisienka na torcie” tej enklawy.

Architektura budynku inspirowana klimatem kamieniczek przytulonych do kanałów stolicy Niderlandów, tak jak Czyżkówko do zakola Brdy, ma pogodzić wodę, naturę i pasje rowerowe przyszłych mieszkańców.

„Mały Amsterdam” to budynek nowej generacji premium :

• Wielorodzinny, ale stylizowany na wąskie kamieniczki tworzące pierzeję dwóch ulic. Nie ma nic z monotonii bloku i typowego dla blokowisk przegęszczenia.

• Ma zaledwie trzy kondygnacje naziemne a nie sześć, jak większość budynków okolicznych. Gwarantuje to kameralną skalę. Może tu zamieszkać od 150 do 190 osób.

• 71 słonecznych mieszkań obsługiwane jest przez 5 klatek schodowych , każda z windą.

• W części klatek schodowych jedna winda obsługuje zaledwie 9 mieszkań.

• Brak barier architektonicznych dla niepełnosprawnych, matek z dziećmi i rowerzystów to podstawa. To samo dotyczy izolowanie strefy mieszkalnej od strefy parkowania.

Samochody znikają w podziemnej hali garażowej z wjazdem od zaplecza, na zewnątrz zostanie tylko zieleń, w oddali samotna grusza, a wiosną kolorowe tulipany.

Inwestycja Mały Amsterdam znajduje się w Bydgoszczy, ul. Karolewska null (3.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Folwark Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Mały Amsterdam została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mały Amsterdam w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 79 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Folwark Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null
 • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie w piwnicy: 2.750zł/m2 brutto. Komórki lokatorskie na piętrze (V klatka): 3.500,00zł/m2 brutto..

Lokalizacja inwestycji

W okolicy inwestycji znajduje się niestrzeżone kąpielisko oraz ścieżki rowerowe.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mały Amsterdam?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mały Amsterdam mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Mały Amsterdam znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Torem / Karolewska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mały Amsterdam znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Amsterdam znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 16 w odległości 260 m, Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mały Amsterdam składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Amsterdam w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2020
Data aktualizacji: 12.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: