Żwirki i Wigury 84

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Żwirki i Wigury 84

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 609 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Żwirki i Wigury 84

3 zdjęcia

Żwirki i Wigury 84
Żwirki i Wigury 84
Żwirki i Wigury 84

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 340 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Budynek przy Żwirki i Wigury to inwestycja dopracowana w każdym detalu. Jasna elewacja budynku przełamana zostanie grafitowymi elementami. Wyjątkowe połączenie kolorów, które doskonale się ze sobą komponują, stworzą elegancką całość. Aranżacja części wspólnych i ciekawe, nowoczesne detale nadadzą wyjątkowy klimat. Także zaprojektowana roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie idealnie komponować się z budynkiem, podkreślając jego charakter. Budynek wyposażony zostanie w dwie windy, które umożliwią przedostanie się z hali garażowej czy klatki schodowej na wszystkie kondygnacje. Do dyspozycji mieszkańców znajdzie się również rowerownia. Na czterech piętrach powstanie łącznie 55 mieszkań, w metrażach od 32 do 94mkw. Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki lub tarasy, a mieszkania na piętrach posiadać będą przestronne balkony/tarasy.

Na szczególna uwagę zasługuje 13 apartamentów, zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji, które cechować będzie wysokie wnętrze – 3,40m. Stworzy to możliwość zaplanowania powstania efektownych antresoli, które dadzą dodatkową przestrzeń i nowe możliwości aranżacji wnętrz. Antresola to z pewnością warte rozważenia, kuszące rozwiązanie.

Inwestycja Żwirki i Wigury 84 znajduje się w Toruniu, ul. Żwirki i Wigury 84 (1.7 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez F.H.U. Top s.c. Mrozowscy.

Inwestycja Żwirki i Wigury 84 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żwirki i Wigury 84 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców F.H.U. Top s.c. Mrozowscy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji znajduje się dużo szkół oraz przedszkoli, do których dzieci mogą dotrzeć krótkim spacerkiem lub korzystając z komunikacji miejskiej. Dla osób kochających sport, na ul. Św. Józefa znajdują się Uniwersyteckie Centrum Sportowe oraz basen Zespołu Szkół Mechanicznych. Przy Szosie Chełmińskiej zlokalizowany jest Mentor Sport, a przy ul. Grudziądzkiej Szkoła Tańca oraz Centrum Wpinaczkowo-Sportowe. Położenie osiedla oraz nieduża odległość do Trasy Średnicowej i ul. Grudziądzkiej pozwoli szybko wyjechać z miasta i skorzystać np. z uroków pobliskich jezior czy Barbarki.

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żwirki i Wigury 84?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żwirki i Wigury 84 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Żwirki i Wigury 84 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lotników.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żwirki i Wigury 84 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żwirki i Wigury 84 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 350 m, Technikum TEB Edukacja w odległości 460 m, Policealna Szkoła TEB Edukacja w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żwirki i Wigury 84 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Galeria wnętrz AMC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żwirki i Wigury 84 w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 02.09.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: