Osiedle Kormorana

Mieszkania na sprzedaż ul. Kormorana, oferowane bezpośrednio przez

F.H.U. Top s.c. Mrozowscy

Toruń, ul. Kormorana

Osiedle Kormorana

7 zdjęć

Osiedle Kormorana
Osiedle Kormorana
Osiedle Kormorana
Osiedle Kormorana

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

40 - 59/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

3

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 420 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 obiekty sportowe, 4 place zabaw, 3 sklepy, 1 kawiarnia lub restauracja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (86)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 59 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W budynku A na trzech piętrach do dyspozycji mieszkańców znajdzie się łącznie 29 mieszkań. Dostępne będą mieszkania o metrażach od 31 do 60 mkw. Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne tarasy lub ogródki, a mieszkania na piętrach posiadać będą przestronne balkony/tarasy. Klatkę schodową usytuowano w narożniku budynku, po stronie północno-wschodniej, z dostępem od środka osiedla. Jedno z mieszkań na parterze budynku jest dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Garaż pod budynkiem A zapewnia miejsca postojowe dla 25

samochodów.

W budynku B zaplanowano 27 mieszkań obsługiwanych jedną klatką schodową wyposażoną w windę, po 9 mieszkań na kondygnacji. Klatkę schodową usytuowano po wschodniej stronie budynku, od strony ulicy Sitowia. Budynek posiada połączenie komunikacyjne z garażem podziemnym.

W budynku C zaplanowano 30 mieszkań obsługiwanych przez dwie klatki schodowe wyposażone w windy, po 10 mieszkań na kondygnacji. Klatkę schodową usytuowano po wschodniej stronie budynku, od strony ulicy Sitowia. Budynek posiada połączenie komunikacyjne z garażem podziemnym.

Garaż pod budynkiem B i C zaprojektowano wspólny, zapewnia on miejsca postojowe dla 53 samochodów. Liczba komórek lokatorskich odpowiada liczbie mieszkań. Dodatkowo w garażu zaprojektowano również pomieszczenia techniczne i rowerownię.

Zamieszkaj już dziś na kameralnym, zamkniętym osiedlu z doskonałą infrastrukturą dojazdową. Ciesz się spokojem i kontaktem z naturą każdego dnia. Sprawdź jeden z trzech nowoczesnych budynków i wybierz mieszkanie dla siebie.

Inwestycja Osiedle Kormorana znajduje się w Toruniu, ul. Kormorana (3.6 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez F.H.U. Top s.c. Mrozowscy.

Inwestycja Osiedle Kormorana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kormorana w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 59 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców F.H.U. Top s.c. Mrozowscy przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc)

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla oraz nieduża odległość do tak zwanego Starego Mostu powoduje że w ciągu 10 minut drogi samochodem możemy się znaleźć na Toruńskiej Starówce. Pozostałe drogi dojazdowe pozwalają nam w ciągu kilkunastu minut znaleźć się na drodze autostradowej A1.

Natura na wyciągnięcie ręki, mieszkaj wygodnie i żyj wygodnie. Kilka metrów od inwestycji znajduje się: basen, siłownia oraz sklepy.

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kormorana?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kormorana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Kormorana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dandelskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kormorana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kormorana w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.01.2023
Data aktualizacji: 28.03.2023
F.H.U. Top s.c. Mrozowscy logo

F.H.U. Top s.c. Mrozowscy

Adres biura sprzedaży:

ul. Królowej Jadwigi 20/7 87-100 Toruń
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: