Jagiellońska 27

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFenix Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kłopotowskiego 11(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 610/m2
  Kłopotowskiego 11
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Marvipol Development
 • Dom przy Okrzei(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy)
  Dom przy Okrzei
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development
 • Praska Moderna(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding

Opis Inwestycji

Budynek pod numerem 27 wzniesiono w latach 1913-1914 dla braci Jana i Gustawa Ahrensów w stylu eklektycznym.We wnętrzach kamienicy zachowały się liczne elementy pierwotnego wyposażenia, szczególnie na klatce schodowej, gdzie warto odnotować secesyjną, metalową balustradę, biało-czerwone lastriko na podestach oraz sztukaterię na sufitach o motywach sznurów pereł. Ponadto w przejeździe bramowym ocalała, pieczołowicie odrestaurowana, ceramiczna posadzka, charakterystyczna dla warszawskich kamienic pierwszego ćwierćwiecza XX wieku.

Inwestycja Jagiellońska 27 znajduje się na Starej Pradze, ul. Jagiellońska 27 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenix Group.

Inwestycja Jagiellońska 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 27 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenix Group nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Jagiellońska 27

Kamienica stoi w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, bardzo blisko Alei Solidarności i tętniącej życiem, odnowionej Targowej. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra. Na piechotę można dotrzeć do dworca kolejowego Warszawa Wileńska. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Starej Pragi, która przechodzi niezwykle dynamiczne zmiany. Powstały niedaleko Campus Google to jeden z przykładów intensywnego rozwoju dzielnicy. Ożywiają ją także pracownie i galerie artystów, coraz liczniej przenoszących się na prawy brzeg Wisły. W okolicy są liczne szkoły, przedszkole, duże centrum handlowe. Nie brakuje małych sklepików i punktów usługowych, popularnych restauracji i kawiarni. W niewielkiej odległości można znaleźć wiele miejsc umożliwiających aktywny wypoczynek i uprawianie sportów, jak choćby Park Skaryszewski, warszawskie ZOO, Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg i piaszczyste plaże Wisły. Tuż za rogiem jest nowoczesne Kino Praha i Teatr Baj, a dojazd do Teatru Powszechnego i Stadionu Narodowego zajmie zaledwie kilka minut. Na spacer można wybrać się także na Stare Miasto, które znajduje się zaledwie w odległości jednego przystanku komunikacji miejskiej. Jagiellońska 27 to adres dla osób ceniących atmosferę i atuty życia w mieście, a także wygodę dawnego budownictwa.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Jagiellońska 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 27 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 50 m, Przedszkole nr 183 w odległości 140 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 100 m, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 310 m, Szpital Praski w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Galeria Wypieków, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 27 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2018

Data aktualizacji: 05.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie