Jagiellońska 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez Fenix Group

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Jagiellońska 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Jagiellońska 27

3 zdjęcia

Jagiellońska 27
Jagiellońska 27
Jagiellońska 27

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek pod numerem 27 wzniesiono w latach 1913-1914 dla braci Jana i Gustawa Ahrensów w stylu eklektycznym.

We wnętrzach kamienicy zachowały się liczne elementy pierwotnego wyposażenia, szczególnie na klatce schodowej, gdzie warto odnotować secesyjną, metalową balustradę, biało-czerwone lastriko na podestach oraz sztukaterię na sufitach o motywach sznurów pereł. Ponadto w przejeździe bramowym ocalała, pieczołowicie odrestaurowana, ceramiczna posadzka, charakterystyczna dla warszawskich kamienic pierwszego ćwierćwiecza XX wieku.

Inwestycja Jagiellońska 27 znajduje się na Starej Pradze, ul. Jagiellońska 27 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fenix Group.

Inwestycja Jagiellońska 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fenix Group nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Kamienica stoi w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, bardzo blisko Alei Solidarności i tętniącej życiem, odnowionej Targowej. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe i autobusowe, jak również druga linia metra. Na piechotę można dotrzeć do dworca kolejowego Warszawa Wileńska. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Starej Pragi, która przechodzi niezwykle dynamiczne zmiany. Powstały niedaleko Campus Google to jeden z przykładów intensywnego rozwoju dzielnicy. Ożywiają ją także pracownie i galerie artystów, coraz liczniej przenoszących się na prawy brzeg Wisły. W okolicy są liczne szkoły, przedszkole, duże centrum handlowe. Nie brakuje małych sklepików i punktów usługowych, popularnych restauracji i kawiarni. W niewielkiej odległości można znaleźć wiele miejsc umożliwiających aktywny wypoczynek i uprawianie sportów, jak choćby Park Skaryszewski, warszawskie ZOO, Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg i piaszczyste plaże Wisły. Tuż za rogiem jest nowoczesne Kino Praha i Teatr Baj, a dojazd do Teatru Powszechnego i Stadionu Narodowego zajmie zaledwie kilka minut. Na spacer można wybrać się także na Stare Miasto, które znajduje się zaledwie w odległości jednego przystanku komunikacji miejskiej. Jagiellońska 27 to adres dla osób ceniących atmosferę i atuty życia w mieście, a także wygodę dawnego budownictwa.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiellońska 27?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Jagiellońska 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiellońska 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 27 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 50 m, Przedszkole nr 183 w odległości 140 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 100 m, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 310 m, Szpital Praski w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Galeria Wypieków, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 27 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2018
Data aktualizacji: 05.02.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: