Ostoja Wilanów - Etap 6a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hlonda, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostoja Wilanów - Etap 6a

9 zdjęć

Ostoja Wilanów - Etap 6a
Ostoja Wilanów - Etap 6a
Ostoja Wilanów - Etap 6a
Ostoja Wilanów - Etap 6a

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen
  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne budynku żelbetowe i murowane z pustaków betonowych lub ceramicznych, cegły pełnej ceramicznej lub silikatowej.

Dach

Dachy nad V kondygnacją, szachtami windowymi, klatkami schodowymi, daszki nad tarasami (również IV piętra) - dachy płaskie kryte papą termozgrzewalną. Dachy nad garażem poza obrysem budynku - nawierzchnia zielona - warstwa substratu glebowego grubości ok. 15 cm ułożona na warstwach izolacji według rozwiązań systemowych „dachu zielonego”. Nawierzchnia pieszo-jezdna: kostka brukowa na warstwach podbudowy zgodnej z przeznaczeniem nawierzchni, lub nawierzchnia trawiasta ze wzmocnieniem np. z Geokraty w obszarze drogi pożarowej.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy na siatce z włókna polipropylenowego według technologii lekko-mokrej, barwiony w masie, na fragmentach elewacji może być boniowany.Na słupach zewnętrznych oraz na fragmentach ścian budynku okładziny kamienne. Cokoły z tynku żywicznego typu Marmolit lub z płyt kamiennych, na balkonach i tarasach z płytek gresowych.

Stolarka okienna

Ościeżnice i skrzydła z drewna sosnowego, klejonego warstwowo, w kolorze brązowym, lakierowane. Okna wyposażone w nawiewniki powietrza zamontowane w konstrukcji okna. Szklenie szkłem zespolonym zwykłym. Na parterze szkło antywłamaniowe P2. Powyżej parteru w oknach zamontowanych poniżej 110 cm od podłogi a niezabezpieczonych od zewnątrz barierką skrzydło do wysokości 110 cm nieotwierane oraz szyba bezpieczna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań w klatkach schodowych oddymianych - rozwierane, antywłamaniowe klasy C, z zamkiem atestowanym, o odporności ogniowej EI30, w okleinie drewnopodobnej z portalem z płyt drewnopodobnych w kolorze okleiny drzwiowej. Drzwi wejściowe do mieszkań w pozostałych klatkach schodowych - rozwierane, antywłamaniowe klasy C, z zamkiem atestowanym, w okleinie drewnopodobnej z portalem z płyt drewnopodobnych w kolorze okleiny drzwiowej.

Balkony

Balkony i tarasy użytkowe wykończone gresem mrozoodpornym klejonym do szlichty, na ostatniej kondygnacji gres o podwyższonym standardzie. Przez niektóre balkony i tarasy mogą przechodzić rury spustowe związane z obsługą deszczową budynku z wyższych kondygnacji. Na fragmentach tarasów IV p. mogą występować miejscowe zróżnicowania poziomów posadzki związane z przechodzeniem instalacji pod posadzką. Przegrody pomiędzy sąsiednimi mieszkaniami na balkonach i tarasach - przesłony w ramie ze stali ocynkowanej, malowanej natryskowo lub proszkowo. Wypełnienie ze szkła hartowanego mlecznego. Balustrady wykonane ze szkła bezpiecznego. Pochwyt z rury stalowej malowanej natryskowo lub proszkowo.

Posadzka

Szlichta cementowa zatarta na gładko, dylatowana po obwodzie pomieszczeń od ścian.

Ściany

Ściany pokoi, korytarzy, kuchni tynkowane tynkiem gipsowym i malowane farbą emulsyjną lub akrylową na kolor biały. Ściany w łazienkach tynkowane tynkiem gipsowym, zatarte „na ostro” pod okładziny ceramiczne na całej wysokości pomieszczeń, bez malowania.

Sufity

Sufity pokoi, korytarzy, kuchni i łazienek, garderób itd. tynkowane tynkiem gipsowym i malowane farbą emulsyjną lub akrylową. Miejscowa obudowa przewodów instalacyjnych z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu stalowym, malowane farbą emulsyjną lub akrylową

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Z płyt z konglomeratu marmurowego grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa, okablowanie dla instalacji teletechnicznych.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Ostoja Wilanów zlokalizowana jest w północnej części Miasteczka Wilanów – unikatowego na skalę europejską projektu architektonicznego. Starannie zagospodarowane 169 ha powierzchni, bliskość punktów usługowo – handlowych oraz rekreacyjnych składa się na ciekawą ofertę zarówno dla mieszkańców jak i inwestorów.Ostoja Wilanów to kompleks 31 kameralnych budynków, które rozplanowano na obszarze ponad 17 ha. Na ofertę składają się starannie zaprojektowane, przestronne mieszkania i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni, z przestronnymi balkonami, loggiami, tarasami lub ogrodami. Inwestycja obejmuje ponad 2000 mieszkań, z których 1624 już oddano do użytku. Do chwili obecnej zrealizowano już sześć z planowanych ośmiu etapów inwestycji. Etap 6a, którego realizację rozpoczęto w 2014 roku, przewiduje budowę 136 mieszkań. Ostoję Wilanów spośród innych osiedli wyróżnia wyjątkowość terenów zieleni – wszystkie budynki, rozmieszczone są wokół malowniczego jeziorka. Dodatkowo, wyłącznie do użytku mieszkańców, oddany jest 2-hektarowy, prywatny park. Znakiem rozpoznawczym Osiedla jest znajdujący się przy wjeździe do inwestycji, wykonany z naturalnych roślin, zielony napis “Ostoja Wilanów”.

Inwestycja Ostoja Wilanów - Etap 6a znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda 2 (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Ostoja Wilanów - Etap 6a została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wilanów przy ul. Hlonda 10B, lok. U13

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2062 metrów od inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Uśmiechu w odległości 278 m, przedszkole w odległości 282 m, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 306 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Unicare w odległości 86 m, Enel-Med Oddział Wilanów w odległości 344 m, Stomatolog Rodzinny 24h w odległości 466 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 143 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 198 m znajduje się Żabka, w odległości 229 m znajduje się Dębowy Dym.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 6a w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 237 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 344 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: