Ostoja Wilanów - Etap 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hlonda, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostoja Wilanów - Etap 4

9 zdjęć

Ostoja Wilanów - Etap 4
Ostoja Wilanów - Etap 4
Ostoja Wilanów - Etap 4
Ostoja Wilanów - Etap 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, las, jezioro

Opis inwestycji

Ostoja Wilanów zlokalizowana jest w północnej części Miasteczka Wilanów – unikatowego na skalę europejską projektu architektonicznego – w pełni samowystarczalnej dzielnicy zbudowanej od podstaw, wg najlepszych europejskich wzorów. Starannie zagospodarowane 169 ha powierzchni, bliskość punktów usługowo – handlowych oraz rekreacyjnych składa się na ciekawą ofertę zarówno dla mieszkańców jak i inwestorów.

Ostoja Wilanów to unikalny kompleks 29 kameralnych budynków. Prawie 1800 mieszkań i apartamentów rozplanowano na obszarze ponad 17 ha. Na ofertę składają się starannie zaprojektowane, przestronne mieszkania i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 28-205 mkw., z własnymi balkonami, loggiami lub tarasami.To, co wyróżnia Ostoje Wilanów pośród innych inwestycji w Miasteczku Wilanów to prywatny, ponad 2 ha park oddany do wyłącznej dyspozycji Mieszkańców. Prawdziwie zielona przestrzeń z alejkami spacerowymi, jeziorkiem, dróżkami rowerowymi, placami zabaw i boiskami sportowymi to niewątpliwe atuty inwestycji.

LokalizacjaOstoja Wilanów położona jest w samym sercu Wilanowa. Projektanci Osiedla dołożyli wszelkich starań, by wkomponować je w wyjątkową architekturę tego miejsca. Efektem ich pracy jest nowoczesny kompleks willi miejskich otoczonych rozległym parkiem. To właśnie ten park sprawia, że tak wysoki jest komfort życia w Ostoi Wilanów – będąc integralną częścią Osiedla, oddany jest do wyłącznej dyspozycji jego Mieszkańców. Cenią go sobie tak samo wysoko, jak przestronne mieszkania, nowoczesną architekturę i idealną lokalizację.

Okolica

Wilanów jest nie tylko jedną z najpiękniejszych, ale i najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. Liczne ośrodki kulturalne, stale rozbudowywana infrastruktura i co niezmiernie ważne – bliskość centrum, wszystko to sprawia, że jest idealnym miejscem zamieszkania.

Inwestycja Ostoja Wilanów - Etap 4 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda 2 (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Ostoja Wilanów - Etap 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2029 metrów od inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Uśmiechu w odległości 173 m, przedszkole w odległości 177 m, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Unicare w odległości 126 m, Stenka Clinic w odległości 341 m, Stomatolog Rodzinny 24h w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Żabka, w odległości 238 m znajduje się Putka, w odległości 257 m znajduje się Auchan Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Wilanów - Etap 4 w odległości 168 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 329 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: