Apartamenty Szmaragdowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buchalików, oferowane bezpośrednio przez Emerald Developer S.C.

Rybnik, ul. Buchalików

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Szmaragdowe

8 zdjęć

Apartamenty Szmaragdowe
Apartamenty Szmaragdowe
Apartamenty Szmaragdowe
Apartamenty Szmaragdowe

Najbliższe inwestycje

 • Rajskie Tarasy
  od: 6 714 zł/m2

  Rajskie Tarasy

  Dombud-Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Rybnik
  ul. Sztolniowa
  4.3 km od Jastrzębia-Zdroju
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 39-77 m2
  • Mieszkań: 15
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

W Naszej ofercie skierowanej do szerokiego grona odbiorców do Państwa dyspozycji oddajemy

27 apartamentów o powierzchni 52 -89 m2. Wszystkie apartamenty posiadają tarasy

z widokiem na ogród. Usytuowanie apartamentów zapewnia nasłonecznienie tarasów i ogrodów od wczesnych godzin porannych aż po zachód słońca.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość użytych materiałów i atrakcyjność przyjętych rozwiązań. Pod budynkami znajdują się garaże i pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzony teren z monitoringiem zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Podczas projektowania i realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na detale architektoniczne, jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów. Indywidualnie aranżowane klatki schodowe zostaną wykończone płytami marmurowymi. Wszystkie okna i przeszklenia w salonach wyposażone są w rolety antywłamaniowe.

W części rekreacyjnej, dostępnej wyłącznie dla mieszkańców, zaprojektowano nowoczesny plac zabaw zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz miejsca przeznaczone dla rodzin, gdzie można spotkać się przy grillu i aktywnie odpocząć.

Inwestycja Apartamenty Szmaragdowe znajduje się w Rybniku, ul. Buchalików (6.6 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez Emerald Developer S.C.

Inwestycja Apartamenty Szmaragdowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Szmaragdowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Emerald Developer S.C. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Szmaragdowe?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Szmaragdowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szmaragdowe znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szmaragdowe w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.02.2014
Data aktualizacji: 05.02.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: