Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Berensona

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Leona Berensona, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

BerensonaBerensona

2 zdjęcia

Berensona

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w garażu oraz miejsca zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Inwestycja Berensona to kameralne osiedle bliźniaków zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Do każdego lokalu przynależy przestronny ogródek. Na osiedlu przewidziano garaże w budynkach oraz miejsca postojowe na zewnątrz. Każda inwestycja posiada poddasze nieużytkowe.

Inwestycja Berensona znajduje się na Grodzisku, ul. Leona Berensona (11.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Elmis.

Inwestycja Berensona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Berensona nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Elmis przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Białołęka (jednej z najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy miasta), w jej części mieszkaniowej o zabudowie jednorodzinnej i willowej i dużych obszarach zieleni. Opisywane zadanie inwestycyjne będzie położone w wyjątkowym miejscu do zamieszkania i wypoczynku. Jego położenie zaspokoi gusta zarówno osób ceniących ciszę i spokój oraz tych, które preferują aktywny wypoczynek. Znajdujące się w pobliżu ścieżki rowerowe oraz trakty spacerowe pozwalają na spędzanie czasu na łonie natury. Bliskość galerii handlowych obiektów rekreacyjnych i sportowych, przedszkoli i szkół powoduje że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.

Kameralna zabudowa ulicy oraz jej najbliższego otoczenia;

- spokojna i cicha okolica bez intensywnego ruchu samochodowego;

- duża ilość terenów zielonych

- bliskość miejsc wypoczynku i rekreacji (sale gimnastyczne, korty tenisowe, jazda konna);

- dobry dojazd do wielu centrów handlowych i handlowo-rozrywkowych (Auchan - Modlińska , Centrum Targówek i M przy Trasie Toruńskiej, Factory Annopol).

Bardzo dobre położenie w dzielnicy, w bliskiej odległości do centrum i sąsiednich dzielnic miasta;

- bliskość głównych ciągów komunikacyjnych dzielnicy i miasta (ul. Modlińska, Trasa Toruńska, Płochocińska, Trasa Mostu Marii Skłodowskiej- Curie);

- bardzo dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami dzielnicy i miasta.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Berensona?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Berensona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 425 metrów od inwestycji Berensona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nauczycielska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Berensona znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Berensona znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dziecięcy Raj" w odległości 167 m, przedszkole w odległości 194 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne nr 1 i Żłobek "Pluszowy Miś" w odległości 447 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Berensona składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 267 m znajduje się Top Market, w odległości 368 m znajduje się abc, w odległości 442 m znajduje się Pieczywo Ciastka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Berensona w odległości 693 m znajduje się Orlik 2012, w odległości 696 m znajduje się boisko / kort, w odległości 722 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 19.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023