Gardenia - domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Goska, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Goska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Gardenia - domy

2 zdjęcia

Gardenia - domy

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Przy kameralnej uliczce powstają 95-metrowe domy w zabudowie szeregowej. Każdy z ogródkiem i garażem. Ekonomiczna alternatywa dla mieszkania. Na parterze salon z aneksem kuchennym. Kto lubi wieczory przy kominku, może spełnić to marzenie. Na piętrze trzy sypialnie i salon kąpielowy. Architektura spójna z całą Gardenią. Te same duże okna, białe elewacje i nowoczesna forma. Zacisze ze wszystkimi plusami dobrej lokalizacji: blisko są szkoły, przedszkole, sklepy. Dobra komunikacja to zasługa Trasy WZ i Nowej Bulońskiej z tramwajem. Niedaleko powstanie przystanek kolei metropolitalnej.

Planowane oddanie do użytkowania listopad 2014/marzec 2015.

Inwestycja Gardenia - domy znajduje się na Jasieniu, ul. Goska (5.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Gardenia - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gardenia - domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gardenia - domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gardenia - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Gardenia - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Damroki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gardenia - domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia - domy znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Artystyczno Językowe w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gardenia - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Dom Piwa, w odległości 290 m znajduje się Sklep Mięsny T.Gosz, w odległości 300 m znajduje się U Gosi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia - domy w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: