Zamieszkaj na Wspólnej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEko-Invest Sp. z o.o.

Ceny od: 4 990 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2/08
2
46,76 m²
1
A2/07
3
68,26 m²
1
B2/02
3
68,87 m²
1
C2/01
3
70,03 m²
1
B3/09
3
68,6 m²
2
C3/07
3
69,68 m²
2
C4/16
3
63,99 m²
3
B6/32
3
75,6 m²
5
A3/11
4
67,18 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek będzie posiadał pięć pięter, trzy klatki schodowe wyposażone w ciche i szybkie windy, 76 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni oraz lokale usługowe na parterze od strony ul. Wspólnej. Na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie miejsca postojowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.Indywidualny charakter i styl budynku w połączeniu z eleganckim wyglądem, wkomponowanymi tarasami, zapewnią mieszkańcom komfort i wygodę. Bryła budynku oraz układ pozwala na wydzielenie dziedzińca z ograniczonym dostępem osób spoza osiedla. Bezpieczeństwo zapewni ochrona oraz monitoring.Swoje miejsce znajdzie również „strefa rekreacji”, dzięki której mieszkańcy zadbają o kondycję fizyczną.Dołożyliśmy starań, aby mieszkania były przestronne, a układy funkcjonalne. Mieszkania na parterze będą posiadały wydzielony teren zielony, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdą się apartamenty z dużymi tarasami i wspaniałym widokiem na Kielce.Jeszcze większy komfort mieszkania zapewni zastosowanie izolacji akustycznej „cichych” klatek schodowych, a także „ciepłych” okien 3-szybowych. W trosce o koszty eksploatacyjne przyszłych mieszkańców, budynek będzie wyposażony w instalację grzewczą zasilaną z MPEC.Niewątpliwie największym atutem budynku będzie lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację do każdej części miasta.Sąsiedztwo placówek oświatowych, służby zdrowia, parku, licznych restauracji i sklepów z pewnością przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi jak i amatorom życia nocnego.

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 47 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 w cenie od 266 532 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 76 m2 w cenie od 339 147 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 w cenie od 356 054 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 258 do 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 266 532 do 423 360 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 990 do 5 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żelazna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska NZOZ w odległości 80 m, Przychodnia lekarska PCUM w odległości 120 m, Resmedica - poradnia neurologiczna w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Piekarnia pod Telegrafem, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2018

Data aktualizacji: 30.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie