Zamieszkaj na Wspólnej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Kielce, ul. Wspólna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 356 ofert w najbliższej okolicy!

Zamieszkaj na Wspólnej

9 zdjęć

Zamieszkaj na Wspólnej
Zamieszkaj na Wspólnej
Zamieszkaj na Wspólnej
Zamieszkaj na Wspólnej

Najbliższe inwestycje

 • 1 Maja
  od: 4 900 zł/m2

  HSD Inwestycje Plus

 • Okrzei 41

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

 • Wesoła 11
  od: 6 743 zł/m2

  Greathouse Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek będzie posiadał pięć pięter, trzy klatki schodowe wyposażone w ciche i szybkie windy, 76 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni oraz lokale usługowe na parterze od strony ul. Wspólnej. Na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie miejsca postojowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

Indywidualny charakter i styl budynku w połączeniu z eleganckim wyglądem, wkomponowanymi tarasami, zapewnią mieszkańcom komfort i wygodę. Bryła budynku oraz układ pozwala na wydzielenie dziedzińca z ograniczonym dostępem osób spoza osiedla. Bezpieczeństwo zapewni ochrona oraz monitoring.

Swoje miejsce znajdzie również „strefa rekreacji”, dzięki której mieszkańcy zadbają o kondycję fizyczną.

Dołożyliśmy starań, aby mieszkania były przestronne, a układy funkcjonalne. Mieszkania na parterze będą posiadały wydzielony teren zielony, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdą się apartamenty z dużymi tarasami i wspaniałym widokiem na Kielce.

Jeszcze większy komfort mieszkania zapewni zastosowanie izolacji akustycznej „cichych” klatek schodowych, a także „ciepłych” okien 3-szybowych. W trosce o koszty eksploatacyjne przyszłych mieszkańców, budynek będzie wyposażony w instalację grzewczą zasilaną z MPEC.

Niewątpliwie największym atutem budynku będzie lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację do każdej części miasta.

Sąsiedztwo placówek oświatowych, służby zdrowia, parku, licznych restauracji i sklepów z pewnością przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi jak i amatorom życia nocnego.

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eko-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 258 do 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żelazna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego „PASSA” w Kielcach w odległości 10 m, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska NZOZ w odległości 80 m, Przychodnia lekarska PCUM w odległości 120 m, Resmedica - poradnia neurologiczna w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Piekarnia pod Telegrafem, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2018
Data aktualizacji: 01.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: