Villa Orchowiecka

Oferta archiwalna

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Orchowiecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Orchowiecka

4 zdjęcia

Villa Orchowiecka
Villa Orchowiecka
Villa Orchowiecka
Villa Orchowiecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Murowana o stropach żelbetowych, płyta fundamentowa „biała wanna”.

Dach

Blacha na rąbek w kolorze RAL 9007

Stolarka okienna

PCV w kolorze, obustronnie barwione, trzyszybowe

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe, jednoskrzydłowe z wizjerem

Ściany

Zewnętrzne – bloczek silikatowy gr. 18 cm

Ogrzewanie

Gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Villa Orchowiecka - kameralne osiedle w samym sercu Białołęki

Na warszawskim Henrykowie trwa budowa osiedla Villa Orchowiecka. W inwestycji powstanie 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 mkw.

Villa Orchowiecka to kameralne osiedle składające się z 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 metrów kwadratowych. Każdy z nich posiada garaż, kotłownię, videodomofon oraz ogródek.

Inwestycja charakteryzuje się funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń, idealnym dla rodzin z dziećmi. Villa Orchowiecka została tak zaprojektowana, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort oraz swobodę aranżacyjną. Wysoka jakość budownictwa, lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy, nowoczesna architektura oraz przestronne i słoneczne pokoje to główne atuty osiedla.

W budynkach wydzielonych jest 5 pokoi. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia, łazienka oraz nieduży pokój, idealny do zaaranżowania gabinetu bądź pokoju gościnnego. Na pierwszym piętrze zostały zaprojektowane trzy pokoje. Każdy z nich ma dostęp do balkonu, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Na piętrze znajduje się również duża łazienka oraz garderoba.

Deweloper pomyślał także o dodatkowych miejscach do przechowywania. Budynki posiadają niewielkie poddasze, na którym zlokalizowany jest wyłaz dachowy.

Z kolei, garaż znajduje się w kondygnacji podziemnej, do którego prowadzi szeroki wjazd z możliwością zaparkowania na podjeździe. Poza dwoma miejscami parkingowymi w podziemiu znajduje się również kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.

Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. To miejsce idealne dla osób ceniących kontakt z przyrodą oraz prowadzących aktywny styl życia. Wypoczynek umożliwiają liczne tereny zielone: parki, kompleksy leśne oraz rezerwaty przyrody. Z Białołęki można szybko dotrzeć do Puszczy Kampinoskiej oraz nad Jezioro Zegrzyńskie.

Villa Orchowiecka to miejsce stworzone dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie może zapewnić życie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Osoby pracujące w centrum miasta mają do swojej dyspozycji komunikację ZTM oraz szybką kolej miejską. Z inwestycji można szybko i bezproblemowo dotrzeć do głównych arterii dzielnic należących do fragmentów dróg krajowych: ul. Modlińskiej, Trasy Toruńskiej i ul. Płochocińskiej.

Przyszli mieszkańcy docenią nie tylko bliskość licznych terenów zielonych, ale również łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu inwestycji znajduje się 11 placówek edukacyjnych, m.in. Przedszkole i Żłobek Misiowa Chata, Przedszkole Niepubliczne Fabryka Snów czy Przedszkole Prywatne Ciuchcia Białołęka.

Mieszkańcy osiedla na wyciągnięcie ręki będą mieli również liczne placówki medyczne oraz punkty handlowo-usługowe.

Inwestycja oddana do użytku w 3 kwartale 2019 roku.

Inwestycja Villa Orchowiecka znajduje się na Henrykowie, ul. Orchowiecka (12.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Eko-Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Orchowiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Orchowiecka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eko-Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Orchowiecka?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Orchowiecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Villa Orchowiecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orchowiecka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Orchowiecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Orchowiecka znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne W Bajkowym Ogrodzie w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Orchowiecka w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 02.06.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Henrykowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: