Osiedle Pszczelin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEKO - BUD Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Brwinów – 3 etap(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Brwinów, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy)
  Osiedle Brwinów – 3 etap
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 48 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle Pszczelin

Osiedle Pszczelin to nowy projekt znanego na brwinowskim rynku mieszkaniowym dewelopera.W I etapie wybudowane zostały 3 budynki. Etap II to 2 budynki aktualnie w trakcie realizacji z terminem ukończenia II kwartał 2019 roku.W III etapie osiedle powiększy się o 4 budynki.Budynki wkomponowane będą w istniejący starodrzew, co pozwoli stworzyć kameralną atmosferę.Osiedle zlokalizowane jest w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej. Osiedle położone jest w odległości 1500m od dworca PKP w Brwinowie i stacji WKD w Otrębusach oraz 100 m od przystanku autobusowego.W najbliższej okolicy znajdą Państwo sklepy, restauracje.Wolny czas można aktywnie spędzić w pobliskim lesie młochowskim, w muzeum motoryzacji lub na aktualnie realizowanym szlaku historyczno-przyrodniczym tzw. Pola Parzniewskie.Osiedle Pszczelin to:• Atrakcyjna lokalizacja i cena• Piwnica• Garaże w parterze budynki• Plac zabaw• Własny park ze starodrzewem i stawem

Inwestycja Osiedle Pszczelin znajduje się w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99 (9.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera EKO - BUD Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Pszczelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pszczelin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 3 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKO - BUD Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (1): w cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cen: 22500 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pszczelin

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pszczelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Pszczelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów Osiedle Pszczelin.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pszczelin znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie w odległości 150 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pszczelin w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.06.2014

Data aktualizacji: 01.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie