Stawowa 20

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBUDDom

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1913 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja No.13(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Czerwonego Krzyża 13 (2.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 7 895 brutto/m2
  Rezydencja No.13
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 60 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  EBUDDom
 • Park Nad Kanałem(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Nakielska 46 (2.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 350/m2
  Park Nad Kanałem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 32 - 106 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 12 ofert
  PRES Grupa Deweloperska
 • Przy IV Śluzie(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wrocławska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Przy IV Śluzie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 57 - 151 m2
  Liczba pokoi: 2 - 7
  Red Co.

Opis Inwestycji

Stawowa 20

Osiedle Nowe Błonie to wyjątkowe miejsce dla ludzi aktywnych, ceniących sobie bliskość terenów rekreacyjnych, obiektów sportowych oraz punktów handlowych.Dzięki doskonałemu położeniu oszczędzamy w codziennym życiu czas, który możemy podarować swoim bliskim.Stawowa 20 to kolejny etap realizowany w ramach tej wyjątkowej lokalizacji. Odznacza się kameralnością , wysoką funkcjonalnością układów mieszkań oraz doskonałą ekspozycją względem stron świata.Komfort i gwarancję Państwa satysfakcji buduje wielość projektów przez Grupę EBUD. Wybierając mieszkania z naszej oferty stawiają Państwo na pewne oraz solidne budownictwo.Przyroda: Park przy Kanale, Puszcza Bydgoska, Park Księżycowy – wszystko oddalone o ok 10-15 minut spacerem od inwestycji.

Inwestycja Stawowa 20 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Stawowa 20 (2.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera EBUDDom.

Inwestycja Stawowa 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stawowa 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBUDDom przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Tynki: - pomieszczenia techniczne – tynki cementowo-wapienne kat. II, - hala garażowa – nie tynkowana, - lokale mieszkalne ściany – tynki gipsowe lub 1x płyta STG lub bloczki gipsowe dwa razy szpachlowane, - lokale mieszkalne sufity – przecierka na stropach Filigran, zatarta na gładko, - klatki schodowe – tynki cementowo-wapienne kat. III, - komórki lokatorskie – nie przewidziano tynków. Malowanie: Piwnice: – pomieszczenia techniczne i gospodarcze – lamperia olejna do wysokości 160 cm, powyżej malowane farbą emulsyjną. Kondygnacje nadziemne – klatki schodowe, przedsionki – całość ścian i sufitów malowane farbą lateksową, – mieszkania (wszystkie pomieszczenia) – malowane farbą emulsyjną na biało jako podkład pod ostateczny kolor, – komórki lokatorskie – malowane na biało farbą emulsyjną.
Stolarka okienna
mieszkania – pcv: * szyby: szklone podwójnie szkłem zespolonym, o współczynniku dla szyby max U = 1 W/m2K (dla całego okna max U = 1,3 W/m2K), * ramy: dwustronnie okleinowane okleiną drewnopodobną w kolorze „Orzech”, 6-cio komorowe, – mieszkania na parterze w części niskiej (okna i drzwi balkonowe): pcv, wzmocnione, antywłamaniowe (szyby P4, okucia WK1), – parapety okienne wewnętrzne – pcv w kolorze orzech, – parapety okienne zewnętrzne – z blachy cynkowanej powlekanej gr. 0,75 mm.
Drzwi zewnętrzne
wewnętrzne w mieszkaniach – montowane indywidualnie przez właściciela, – wejściowe do mieszkań – antywłamaniowe z certyfikatem kl. C (w części wyższej budynku EI 30) płaskie, Granit PORTA, – wejściowe do budynku – aluminium „ciepłe” z szybą bezpieczną, – komórki lokatorskie – pełne metalowe
Posadzka
Wszystkie posadzki oddylatowane od ścian po obwodzie pomieszczenia - hala garażowa – posadzka cementowa zatarta na gładko, utwardzona, nie pyląca, zmywalna, - komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze, magazynowe, porządkowe, węzły c.o. – płytki podłogowe gresowe, V klasa ścieralności, - mieszkania – posadzki cementowe do samodzielnego wykończenia przez właściciela, - balkony – gres mrozoodporny, - klatki schodowe, przedsionki, śluzy – płytki gres, min. klasa IV, - tarasy – betonowe płytki tarasowe.
Ściany
Część podziemna: - ściany piwnic żelbetowe, wylewane z betonu w technologii „białej wanny”, - ściany działowe murowane z bloczków wapienno-piaskowych o gr. 12 cm. Część nadziemna: - ściany zewnętrzne nośne murowane z bloczków wapienno-piaskowych gr. 24 cm, kl. 20 dla parteru i I piętra oraz kl. 15 dla II, III, IV, V i VI piętra (ściany przy dylatacji gr.18cm) na zaprawie cienkowarstwowej, ocieplone styropianem o gr. 16 cm, - ściany między mieszkaniami a klatką schodową oraz ściany mieszkanie-korytarz z bloczków wapienno-piaskowych gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej (izolacja termiczna), U=1 W/m2K, - pozostałe ściany konstrukcyjne wewnętrzne i ściany między mieszkaniami z bloczków wapienno-piaskowych o gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej, - ściany działowe z bloków gipsowych gr. 8 cm łączonych klejem gipsowym szpachlowanych gipsem szpachlowym, - ściany łazienek z bloczków gipsowych (wodoodporne) nieszplachlowane.
Instalacje
Instalacja wod-kan – armatura wodociągowo kanalizacyjna (bez białego montażu) z przynależnymi wodomierzami mieszkaniowymi. Instalacja gazowa – brak. Instalacja elektryczna – w każdym mieszkaniu znajduje się 3-fazowe podłączenie dla kuchenki elektrycznej, włączniki i kontakty z osprzętem, instalacja wideodomofonowa, instalacje teletechniczne (internetowa, telewizyjna, telefoniczna). Instalacja CO: Czynnik grzewczy z KPEC’u doprowadzony pionami w szachtach instalacyjnych, usytuowanych w ogólnodostępnych korytarzach, do indywidualnych, opomiarowanych dla każdego mieszkania wymienników ciepła i dalej w posadzce do grzejników płytowych.
Ogrzewanie
Indywidualne zarządzanie ogrzewaniem w cyklu całorocznym.
Wentylacja
Mechaniczna niskociśnieniowa dla mieszkań i komórek lokatorskich.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: przynależne do mieszkań.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Stawowa 20

Okolica inwestycji przy ul. Stawowej 20 aż zachęca do bliższego poznania. Całkiem niedaleko znajdują się urokliwe tereny prowadzące wzdłuż Kanału Bydgoskiego czy też Puszczy Bydgoskiej, nadające się do wspólnych spacerów z rodziną, czworonożnym przyjacielem czy też wycieczek rowerowych. Inne formy rekreacji i sportu zapewnia również pobliski basen, znajdujący się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4. Zakupy w tej okolicy nie sprawiają problemów. W pobliżu Stawowej 20 mieści się wiele punktów handlowo – usługowych, w których można się zaopatrzyć. Dla dzieci i młodzieży natomiast dostępne są w pobliżu przedszkola, szkoły, wśród których szczególnym zainteresowaniem cieszy się ośrodek International School of Bydgoszcz prowadzony przy jednostce szkoleniowej NATO. Dodatkowym autem inwestycji jest jej bliskość w stosunku do centrum, w którym to załatwianych jest wiele spraw związanym z codziennym życiem. W porównaniu do innych głównych ulic Bydgoszczy (Fordońska, Armii Krajowej), ulica Szubińska charakteryzuje się dobrą przepustowością, dzięki czemu nie stoimy w korkach, a zaoszczędzony czas spożytkujemy w zupełnie inny sposób. W odległości 450 m od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny autobusu nr 57 Stawowa/16 Pułku Uł. Wlkp.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stawowa 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Stawowa 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawowa / 16 Pułku Uł.Wlkp..

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stawowa 20 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 7 im.16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 48 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi w odległości 330 m, XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stawowa 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się U Doroty, w odległości 230 m znajduje się Społem, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stawowa 20 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2015

Data aktualizacji: 03.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie