Polan Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Zielona Góra, ul. Stanisława Staszica

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Polan Apartamenty

2 zdjęcia

Polan Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Anny Jagiellonki Etap B
  od: 4 950 zł/m2

  Budnex

 • Osiedle Silesia etap II
  od: 5 450 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

 • Osiedle Silesia
  od: 5 300 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

POLAN Apartamenty – to osiedle nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych  budynków, które powstanie  przy ulicy Stanisława Staszica w Zielonej Górze. Bogata infrastruktura miejska – w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, ogródki działkowe, obiekty sportowe tj. basen, korty tenisowe, boisko i jednoczesna bliskość terenów zielonych i Starego Rynku, a także dogodny dojazd do centrum  i inne rejony  miasta to ogromne atuty inwestycji. W pierwszym etapie inwestycji powstanie pięciopiętrowy, dwuklatkowy  budynek  z windami, w którym zaprojektowano 85 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.  Bardzo ciekawą propozycją będą mieszkania z antresolami i  dużymi tarasami położone na najwyższych piętrach. W hali garażowej mamy do zaoferowania zarówno garaże, jak i numerowane miejsca parkingowe. Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie hali garażowej. Na poziomie parteru budynku będzie  mieścić się 11 LOKALI USŁUGOWYCH do wynajęcia lub na sprzedaż.Ilość mieszkań: 85 lokali o zróżnicowanym metrażuMetraż: od 39,82 m2 (1 pokój z aneksem kuchennym) do 148,97 m2 (mieszkanie 3 pok. + antresola)Cena mieszkań brutto: od 3 700zł/m2 do 3 850zł/m2Wyposażenie budynku: telewizja kablowa, telefoniaMateriał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 15cm, tynki mineralneLokale usługowe: od 59,28 m2 do 119,20 m2 Cena zakupu lokali usługowych netto: 4 500,00zł/m2 + VAT 23%Cena najmu lokali usługowych netto: 45,00zł/m2 + VAT 23%  miesięcznie.

Inwestycja Polan Apartamenty znajduje się w Zielonej Górze, ul. Stanisława Staszica (1.4 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Polan Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Polan Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polan Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Polan Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staszica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polan Apartamenty znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w odległości 180 m, Liceum Ogólnoksztacenia dla Dorosłych w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polan Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poliklinika w odległości 340 m, NZOZ Zamenhofa w odległości 390 m, SPZOZ Medkol w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polan Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Kleszczewscy, w odległości 200 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polan Apartamenty w odległości 30 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 60 m znajduje się Kompleks sportowy MOSiR, w odległości 70 m znajduje się Orange Gym.

Data publikacji: 30.07.2012
Data aktualizacji: 13.08.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: