Dominopark etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EBF Development

Zielona Góra, ul. Obywatelska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Dominopark etap II

6 zdjęć

Dominopark etap II
Dominopark etap II
Dominopark etap II
Dominopark etap II

Najbliższe inwestycje

  • Anny Jagiellonki Etap B
    od: 4 950 zł/m2

    Budnex

Opis Inwestycji

Kontynuacja Osiedla “DOMINOPARK” położonego przy ul. Obywatelskiej, w pobliżu ul. Stefana Batorego. W II etapie  inwestycji planujemy 2  budynki 6-ciokondygnacyjne, dwuklatkowe z windą. Oferujemy w nich mieszkania o zróżnicowanym metrażu od około 37,5 m2 do około 114,3 m2 (od jednego pokoju z aneksem kuchennym do 4 pokoi z kuchnią). Ogromnymi atutami inwestycji jest położenie w pólnocnej części miasta, 5 minut od centrum Zielonej Góry, co daje łatwy dostep do infrastruktury miasta (sklepy, szkoły, przedszkole) oraz bardzo ciekawy, nowoczesny projekt architektoniczny kompleksu mieszkaniowego.Ilośc mieszkań:  128 lokaliCena brutto:od 3500 zł/m2 do 3900zł/m2Termin realizacji:  koniec marca 2012r.Budynki:ul. Obywatelska 29ul. Obywatelska 31

Inwestycja Dominopark etap II znajduje się w Zielonej Górze, ul. Obywatelska (1.7 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera EBF Development.

Inwestycja Dominopark etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dominopark etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBF Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dominopark etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Dominopark etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zespół Szkół Plastycznych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dominopark etap II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 19 w odległości 230 m, Zespół Szkół Plastycznych w odległości 260 m, Liceum Plastyczne w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dominopark etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Promil, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się TK Maxx.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dominopark etap II w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 29.02.2012
Data aktualizacji: 13.08.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: