WDWA - Wille Markowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Markowskiego, oferowane bezpośrednio przez

DŚ Development

Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Zygmunta Markowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 179 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

WDWA - Wille MarkowskiegoWDWA - Wille Markowskiego

7 zdjęć

WDWA - Wille Markowskiego
WDWA - Wille Markowskiego
WDWA - Wille Markowskiego
WDWA - Wille Markowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja Wille Markowskiego to zespół 16 budynków w zabudowie bliźniaczej, w których łącznie usytuowane będą 32 mieszkania posiadające własne niezależne ogrody, naziemne miejsca postojowe oraz garaże w wariancie usytuowanym na parterze i tarasy balkonowe na piętrze.

Układy oferowanych lokali zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o funkcjonalności i komforcie przyszłych mieszkańców, a możliwość realizacji wykończenia „pod klucz” sprawia, że Klienci mają możliwość realizacji wnętrz zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi: ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki itp.

W ramach osiedla dostępne będą dwa warianty powierzchni użytkowej:

73,11 m2 na parterze

• pokój 8,32m2

• pokój 9,52m2

• pokój z aneksem kuchennym 22,72m2

• garaż 15,69m2

• łazienka 4,67m2

• wiatrołap 5,00

• korytarz 7,19m2

dodatkowo istnieje możliwość zmiany aranżacji tak by w miejscu garażu zrealizowany został pokój – oba warianty rzutów są dostępne w widocznej na stronie tabeli mieszkań.

Lokalizacja przy ul. Zygmunta Markowskiego (*dzielnica Widawa) dzięki położeniu w bezpośrednim zasięgu Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia mamy sprawia ,że komunikacja samochodem/komunikacją publiczną z każdą częścią miasta odbywa się swobodnie. A bliskość licznych usytuowanych wzdłuż rzeki Widawy ścieżek rowerowych również podnosi atrakcyjność pod względem rekreacyjnym.

Inwestycja WDWA - Wille Markowskiego znajduje się na Widawie, ul. Zygmunta Markowskiego (7.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DŚ Development.

Inwestycja WDWA - Wille Markowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji WDWA - Wille Markowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DŚ Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji WDWA - Wille Markowskiego?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji WDWA - Wille Markowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2017 metrów od inwestycji WDWA - Wille Markowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Osobowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji WDWA - Wille Markowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji WDWA - Wille Markowskiego znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 100 w odległości 208 m, Przedszkole Hoguś w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji WDWA - Wille Markowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 285 m znajduje się Dino, w odległości 711 m znajduje się Żabka, w odległości 973 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji WDWA - Wille Markowskiego w odległości 476 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 740 m znajduje się boisko / kort, w odległości 753 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.12.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: