Osiedle Przestrzenne

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDŚ Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1B
3
92,66 m²
-
630 000 zł6 799 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Przestrzenne to inwestycja , w ramach której zrealizowane zostanie łącznie 28 apartamentów jedno oraz dwukondygnacyjnych z ogrodami i garażamiProjekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań. Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach , z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje.Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE PRZESTRZENNE , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych ,w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 92,66m2 na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka. W drugim etapie dostępne będą również apartamenty parterowe, które także stwarzają możliwość ciekawej aranżacji : 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienka o łącznej powierzchni 81m2.Wszystkie mieszkania posiadają własne ogrody. DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 93 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DŚ Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Bez dopłat.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym.
Powierzchnie mieszkań: 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przestrzenne

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przestrzenne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Przestrzenne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach wrocławskich w odległości 250 m, Przedszkole Samorządowe w Bielanach Wrocławskich w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przestrzenne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przestrzenne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Netto, w odległości 240 m znajduje się 소풍 (Sopung), w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne w odległości 100 m znajduje się Fitness, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.08.2019

Data aktualizacji: 11.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie