Harmony

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 355 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Twin Park (921 m dalej)

Inwestycja Twin Park znajduje się w Kosakowie, ul. Kalinowa (3 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera DS Development Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Twin Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 8 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 82 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

pucki, Kosakowo, ul. Kalinowa (3 km od Gdyni)
Ceny od: 4 070 zł/m2

Inwestycja polecana

Twin Park
Apartament wakacyjny
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 82 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 4
DS Development Sp. z o.o. Sp. K.
Apartamenty spełniające kryteria

Ogrody Tesoro (1,5 km dalej)

Inwestycja Ogrody Tesoro znajduje się w Pogórzu, ul. Szkolna (0,7 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.. Inwestycja Ogrody Tesoro została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 66 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

pucki, Pogórze, ul. Szkolna (0,7 km od Gdyni)

Inwestycja polecana

Ogrody Tesoro
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 66 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Beauforta (2,2 km dalej)

Inwestycja Osiedle Beauforta znajduje się w Pogórzu, ul. Kościuszki (0,2 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A.. Inwestycja Osiedle Beauforta jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 49 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

pucki, Pogórze, ul. Kościuszki (0,2 km od Gdyni)
Ceny od: 5 780 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Beauforta
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 49 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Euro Styl S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle mieszkań willowych Harmony powstaje w otoczeniu lasu w Dębogórzu. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się naturą spędzając czas we własnych ponad 100-metrowych ogrodach.

Naszym priorytetem w procesie tworzenia projektu było stworzenie jak najbardziej funkcjonalnych i modyfikowalnych przestrzeni. Będą mogli Państwo dowolnie aranżować wnętrza, z uwagi na brak ścian nośnych wewnątrz budynków. Stwarza to możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni mieszkalnej do wymogów i oczekiwań mieszkańców. Jest to nowatorskie podejście, które umożliwia stworzenie własnego domu od podstaw, według Państwa potrzeb.

Nowoczesna architektura i dbałość o każdy szczegół w oparciu o najlepsze materiały. Użyte w projekcie materiały budowlane pochodzą wyłącznie od renomowanych i wyselekcjonowanych producentów, co zapewnia stuprocentową trwałość i jakość wykończenia.

Indywidualne ogrzewanie – sami Państwo decydują o komforcie mieszkalnym. My umożliwiamy maksymalizacje zysków energetycznych. 80% powierzchni przeszklonych znajduje się od strony południowej, ułatwia to naturalne pozyskiwanie ciepła i oszczędność energii. Bardzo dobre wykonanie ścian zewnętrznych, gwarantuje niskie straty ciepła w okresie grzewczym i zapobiega przegrzewaniu domów latem. Daje to oszczędności grzewcze na poziomie 40% w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami. Dla zwiększenia zysków cieplnych jest możliwość instalacji kominka z płaszczem wodnym. Kolektory słoneczne są doskonałym rozwiązaniem dającym duże oszczędności finansowe, dlatego nasza firma zwiększyła połacie dachowe (od strony południowej) umożliwiając Państwu ich instalację. To nowatorskie rozwiązanie wynika z szacunku do otaczającej nas przyrody i naszych mieszkańców.

Inwestycja Harmony znajduje się w Dębogórzu, ul. Paprykowa (2,2 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera DS Development Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Harmony została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych apartamentów . Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Harmony pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 47 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 4 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DS Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów: cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Harmony

Jednym z wielu atutów jest otaczające nas piękno, spokój, zieleń. Gdzie indziej mogą Państwo budować szczęście swojej rodziny, jak nie tu, w zaciszu domowego ogniska, otoczonego malowniczą scenerią pól uprawnych i lasów, pozbawionego zgiełku dużego miasta? Wyjątkowe osiedle Harmony z widokiem na Zatokę i tylko 15 min do centrum. Idealna strefa do budowania swojej harmonii.

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy. W odległości 2 150 metrów od inwestycji Harmony znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pogórze Górne.

Data publikacji: 07 kwietnia 2015 13:47

Data aktualizacji: 01 marca 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z DS Development Sp. z o.o. Sp. K.

Komfortowe Osiedle Fourplex 2 w Dębogórzu gotowe do odbioru

Komfortowe Osiedle Fourplex 2 w Dębogórzu gotowe do odbioru