Rezydencja Daglezja

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rezydencja Daglezja zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję:Rezydencja Daglezja to komfortowy, nowoczesny, dwu-klatkowy budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Szosa Chełmińska 169/171 w Toruniu. W budynku, na kondygnacjach od +1 do +5, zaprojektowano łącznie 54 lokale mieszkalne. Parter obiektu pełni funkcję usługową, zawiera 6 lokali usługowych o pow. od ok. 80 m2 do ok. 200 m2.Nowoczesna architekturaRezydencja Daglezja charakteryzuje się eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, która na tle ota-czającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać. Budynek zaprojekto-wano z dbałością o detale, wykonany zostanie z wysokiej klasy materiałów marki CAPAROL.DaglezjaOzdobą i symbolem naszej inwestycji jest rosnący na jej terenie piękny okaz Daglezji. Atrakcyjna lokalizacjaWielką zaletą Rezydencji Daglezja jest jej doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku mieszkańcy znajdą szkoły, przedszkola, różno-rodne obiekty usługowe (sklepy i markety spożywcze, salony urody, aptekę, kwiaciarnie, restauracje, kawiarnie, stację paliw, postój TAXI itd.), obiekty opieki zdrowotnej (szpital oraz prywatne gabinety lekarskie), kościół, a także tereny zielone, obiekty rekreacyjne (lodowisko, korty tenisowe), które zapewnią mieszkańcom możliwość spędzania aktywnego wypoczynku. Rezydencja Daglezja posiada doskonałe połą-czenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Torunia (przystanki MZK już ok. 50 m od budyn-ku). Do Starego Miasta można dostać się w zaledwie 4 min. samochodem, 9 min. autobusem i 20 min. na pieszo!MieszkaniaW Rezydencji Daglezja proponujemy Państwu szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnico-wanych powierzchniach (od ok. 35m2 do ok. 90m2) i atrakcyjnych rozwiązaniach funkcjonal-nych. Różnorodny metraż pozwoli wybrać optymalną powierzchnię dla Państwa rodziny. Rozkłady mieszkań umożliwiają ich aranżację wg. indywidualnych pomysłów i potrzeb mieszkańców. Z bogatej oferty mogą Państwo wybrać mieszkania zarówno z osobnymi kuchniami, jak i aneksami kuchennymi, z balkonami lub obszernymi tarasami zielonymi na I piętrze budynku. Usytuowanie obiektu względem stron świata sprawia, że lokale w Rezydencji Daglezja będą jasne i przyjazne mieszkańcom a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.KomfortW podziemiu budynku zaprojektowano wygodny parking z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców oraz odwiedzających umieszczone na parterze lokale użytkowe. Wszystkie kondygnacje Rezydencji Daglezja już od poziomu garażu, aż po ostatnie V piętro połączone są za pomocą dwóch wygodnych i bardzo cichych wind hydraulicznych umieszczonych w dwóch prze-stronnych klatkach schodowych. Wykończenie klatek schodowych zaprojektowano z wysokiej klasy materiałów. Teren inwestycji będzie ogrodzony, a tereny zielone zagospodarowane.

Inwestycja Rezydencja Daglezja znajduje się w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 169/ 171 (2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Dompol Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Daglezja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Daglezja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dompol Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Parapety zewnętrzne:
konglomerat marmuropodobny
Parapety wewnętrzne:
konglomerat marmuropodobny
Balkony:
balkony i loggie: szlichta cementowa
Elewacja:

mieszkania: tynki gipsowe (bez gładzi) jednokrotnie malowane tj. bez malowania na gotowo

klatki schodowe: tynki gipsowe (bez gładzi) malowane na gotowo farbą emulsyjną z pasami z tynku

kamyczkowego lub płytek gres.

garaż: surowe lub malowane farbą emulsyjną w kolorze białym

komórki i pom.przynależne: malowane farbą emulsyjną w kolorze białym

pomieszczenia techn.piwnic: malowane farbą emulsyjną w kolorze białym
Posadzka:


mieszkania: szlichta cementowatarasy: tarasy - dach odwrócony (wykończenie płytki gresowe lub terazzo luzem)

klatki schodowe: okładzina z płytek gresowych z cokolikami stopnice analogicznie

garaż: posadzka cementowa o podwyższonej odporności na ścieranie

komórki i pom.przynależne: szlichta cementowa malowana farbą do betonu

pomieszczenia techn.piwnic: okładzina z płytek gresowych z cokolikami
Stolarka okienna:
PCV
Drzwi zewnętrzne:

zewnętrzne (do budynku) aluminiowe

wejściowe (do mieszkań) antywłamaniowe klasy C

rama (do garażu podziemnego) segmentowa typu przemysłowego
Ściany:
piwniczne: żelbetowe oraz część wewnętrznych murowanych wg dokumentacji

zewnętrzne: murowane z bloczków SILKA gr. 24 cm wzmacniane trzpieniami żelbetowymi

wewnętrzne: murowane z bloczków SILKA gr. 18 lub 24 cm wzmacniane trzpieniami żelbetowymi lub warstwowe wg dokumentacji

działowe: z bloczków SILKA gr. 8 i 12 cm wg dokumentacji
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Daglezja

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich. Przez terytorium miasta biegną 4 drogi krajowe i 4 wojewódzkie, a przy wschodniej granicy ciągnie się autostrada A1 będąca częścią transkontynentalnej trasy E75. Przy zachodniej granicy jest lotnisko sportowe. Mieszczą się tu także dwa dworce autobusowe i trzy kolejowe.

Komunikacja

Toruń to – obok Bydgoszczy - druga stolica woj. kujawsko-pomorskiego. Ma 115,75 km2 powierzchni i żyje tu 187 450 osób. Leży nad Wisłą, wśród rozległych terenów zielonych. 30% miasta stanowią lasy. Charakter zabudowy jest tu zróżnicowany i zależny od części miasta – w centrum spotykamy zabytkowe kamienice i nowoczesne budynki komercyjne, a na obrzeżach osiedla domów jednorodzinnych. Toruń ma bardzo bogatą infrastrukturę zarówno społeczną, jak i drogową. Przez miasto biegną 4 drogi krajowe i 4 wojewódzkie, a przy zachodniej granicy – autostrada A1. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Daglezja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bartkiewiczówny (290-01).

Data publikacji: 20 listopada 2012 11:59

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Dompol Sp. z o.o.

Dompol Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Bartkiewiczówny 98
    Toruń

+48 507...

Znajdziemy dla Ciebie