Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Rezydencja DaglezjaSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dompol Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 169 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Wodociągowa 17B (556 m dalej)

Inwestycja Wodociągowa 17B znajduje się w Toruniu, ul. Wodociągowa 17B (1,5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane. Inwestycja Wodociągowa 17B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 25 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 51 do 57 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Toruń, ul. Wodociągowa 17B (1,5 km od centrum Torunia)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 51 - 57 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane Mieszkania spełniające kryteria

Wodociągowa 3 (559 m dalej)

Inwestycja Wodociągowa 3 znajduje się w Toruniu, ul. Wodociągowa 3 (1,5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Marrow Sp. z o.o.. Inwestycja Wodociągowa 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 65 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Toruń, ul. Wodociągowa 3 (1,5 km od centrum Torunia)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 65 - 98 m2
 • Liczba pokoi: 3
Marrow Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Małachowskiego 11 (972 m dalej)

Inwestycja Małachowskiego 11 znajduje się w Toruniu, ul. Małachowskiego 11 (1,1 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane. Inwestycja Małachowskiego 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchni 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Toruń, ul. Małachowskiego 11 (1,1 km od centrum Torunia)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 61 m2
 • Liczba pokoi: 3
Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane Mieszkania spełniające kryteria

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję:Rezydencja Daglezja to komfortowy, nowoczesny, dwu-klatkowy budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Szosa Chełmińska 169/171 w Toruniu. W budynku, na kondygnacjach od +1 do +5, zaprojektowano łącznie 54 lokale mieszkalne. Parter obiektu pełni funkcję usługową, zawiera 6 lokali usługowych o pow. od ok. 80 m2 do ok. 200 m2.Nowoczesna architekturaRezydencja Daglezja charakteryzuje się eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, która na tle ota-czającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać. Budynek zaprojekto-wano z dbałością o detale, wykonany zostanie z wysokiej klasy materiałów marki CAPAROL.DaglezjaOzdobą i symbolem naszej inwestycji jest rosnący na jej terenie piękny okaz Daglezji. Atrakcyjna lokalizacjaWielką zaletą Rezydencji Daglezja jest jej doskonała lokalizacja. W pobliżu budynku mieszkańcy znajdą szkoły, przedszkola, różno-rodne obiekty usługowe (sklepy i markety spożywcze, salony urody, aptekę, kwiaciarnie, restauracje, kawiarnie, stację paliw, postój TAXI itd.), obiekty opieki zdrowotnej (szpital oraz prywatne gabinety lekarskie), kościół, a także tereny zielone, obiekty rekreacyjne (lodowisko, korty tenisowe), które zapewnią mieszkańcom możliwość spędzania aktywnego wypoczynku. Rezydencja Daglezja posiada doskonałe połą-czenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Torunia (przystanki MZK już ok. 50 m od budyn-ku). Do Starego Miasta można dostać się w zaledwie 4 min. samochodem, 9 min. autobusem i 20 min. na pieszo!MieszkaniaW Rezydencji Daglezja proponujemy Państwu szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnico-wanych powierzchniach (od ok. 35m2 do ok. 90m2) i atrakcyjnych rozwiązaniach funkcjonal-nych. Różnorodny metraż pozwoli wybrać optymalną powierzchnię dla Państwa rodziny. Rozkłady mieszkań umożliwiają ich aranżację wg. indywidualnych pomysłów i potrzeb mieszkańców. Z bogatej oferty mogą Państwo wybrać mieszkania zarówno z osobnymi kuchniami, jak i aneksami kuchennymi, z balkonami lub obszernymi tarasami zielonymi na I piętrze budynku. Usytuowanie obiektu względem stron świata sprawia, że lokale w Rezydencji Daglezja będą jasne i przyjazne mieszkańcom a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.KomfortW podziemiu budynku zaprojektowano wygodny parking z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Dodatkowo przed budynkiem zlokalizowano parking dla mieszkańców oraz odwiedzających umieszczone na parterze lokale użytkowe. Wszystkie kondygnacje Rezydencji Daglezja już od poziomu garażu, aż po ostatnie V piętro połączone są za pomocą dwóch wygodnych i bardzo cichych wind hydraulicznych umieszczonych w dwóch prze-stronnych klatkach schodowych. Wykończenie klatek schodowych zaprojektowano z wysokiej klasy materiałów. Teren inwestycji będzie ogrodzony, a tereny zielone zagospodarowane.

Inwestycja Rezydencja Daglezja znajduje się w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 169/ 171 (2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Dompol Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Daglezja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Daglezja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dompol Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Balkony:
balkony i loggie: szlichta cementowa
Stolarka okienna:
PCV
Drzwi zewnętrzne:

zewnętrzne (do budynku) aluminiowe

wejściowe (do mieszkań) antywłamaniowe klasy C

rama (do garażu podziemnego) segmentowa typu przemysłowego
Parapety wewnętrzne:
konglomerat marmuropodobny
Posadzka:


mieszkania: szlichta cementowatarasy: tarasy - dach odwrócony (wykończenie płytki gresowe lub terazzo luzem)

klatki schodowe: okładzina z płytek gresowych z cokolikami stopnice analogicznie

garaż: posadzka cementowa o podwyższonej odporności na ścieranie

komórki i pom.przynależne: szlichta cementowa malowana farbą do betonu

pomieszczenia techn.piwnic: okładzina z płytek gresowych z cokolikami
Elewacja:

mieszkania: tynki gipsowe (bez gładzi) jednokrotnie malowane tj. bez malowania na gotowo

klatki schodowe: tynki gipsowe (bez gładzi) malowane na gotowo farbą emulsyjną z pasami z tynku

kamyczkowego lub płytek gres.

garaż: surowe lub malowane farbą emulsyjną w kolorze białym

komórki i pom.przynależne: malowane farbą emulsyjną w kolorze białym

pomieszczenia techn.piwnic: malowane farbą emulsyjną w kolorze białym
Parapety zewnętrzne:
konglomerat marmuropodobny
Ściany:
piwniczne: żelbetowe oraz część wewnętrznych murowanych wg dokumentacji

zewnętrzne: murowane z bloczków SILKA gr. 24 cm wzmacniane trzpieniami żelbetowymi

wewnętrzne: murowane z bloczków SILKA gr. 18 lub 24 cm wzmacniane trzpieniami żelbetowymi lub warstwowe wg dokumentacji

działowe: z bloczków SILKA gr. 8 i 12 cm wg dokumentacji
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Daglezja

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Daglezja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bartkiewiczówny (290-01).

Data publikacji: 20 listopada 2012 11:59

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie