Kamieniczka pod Jesionami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka, oferowane bezpośrednio przez

Domeco Jerzy Miernik Sp. j.

Wieliczka, Wieliczka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamieniczka pod JesionamiKamieniczka pod Jesionami

7 zdjęć

Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W tej kameralnej kamienicy w stylu modernizmu międzywojennego znajdują się 3 nowo wyremontowane mieszkania o podwyższonym standardzie.Z balkonu każdego z mieszkań rozciąga się przepiękna panorama Wieliczki. W sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Kościół i klasztor oo. Franciszkanów z XVII wieku. Kopalnia Soli Wieliczka oraz Muzeum Żup Krakowskich oddalona są o 10 minut. Osoby chcące aktywnie spędzać czas wolny mogą korzystać z kortów tenisowych znajdujących się w Parku Adama Mickiewicza oraz licznych tras rowerowych z ciekawymi punktami widokowymi. Kamienica znajduje się w centrum Wieliczki i jest znakomicie skomunikowana z Krakowem  (droga E4 oraz autostrada A4).Kamienica wyremontowana jest wg. niżej wymienionego standardu:więźba drewniana,  pokrycie dachówkową ceramiczną; orynnowanie PCV,ściany działowe murowane,elewacja – tynk akrylowy,rozprowadzona instalacja C.O. z dwubiegowym piecem z zamkniętą komorą spalania i grzejnikami w każdym mieszkaniu,klatka schodowa z odnowioną stylową balustradą,stolarka okienna PCV biała, parapety wewnętrzne z agromarmuru,stolarka drzwiowa drewniana w kolorze orzecha,tynki ścian i sufitów: gipsowe, cementowo – wapienne wykończone gładzią, pomalowane na kolory pastelowe,łazienki wykończone flizami w kolorach jasnych, pastelowych,podłogi w kuchni i korytarzu wyłożone gresem polerowanym, w pokojach panelami,domofon w każdym mieszkaniu.

Inwestycja Kamieniczka pod Jesionami znajduje się w Wieliczce (1.8 km od Krakowa), została zrealizowana przez Domeco Jerzy Miernik Sp. j.

Inwestycja Kamieniczka pod Jesionami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamieniczka pod Jesionami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domeco Jerzy Miernik Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 593 metrów od inwestycji Kamieniczka pod Jesionami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Rynek-Kopalnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamieniczka pod Jesionami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w odległości 264 m, Przedszkole "Mały Champion" w odległości 341 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 351 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamieniczka pod Jesionami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diagnostyka w odległości 195 m, SP Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce w odległości 434 m, Wielmed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamieniczka pod Jesionami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 53 m znajduje się Żabka, w odległości 111 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 184 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort, w odległości 421 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: