Kamieniczka pod Jesionami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka, oferowane bezpośrednio przez Domeco Jerzy Miernik Sp. j.

wielicki, Wieliczka, Wieliczka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Kamieniczka pod Jesionami

7 zdjęć

Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami
Kamieniczka pod Jesionami

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

 • Uroczy Zakątek
  od: 6 970 zł/m2

  Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

 • Dobczycka 24

  HBS

Opis Inwestycji

W tej kameralnej kamienicy w stylu modernizmu międzywojennego znajdują się 3 nowo wyremontowane mieszkania o podwyższonym standardzie.Z balkonu każdego z mieszkań rozciąga się przepiękna panorama Wieliczki. W sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Kościół i klasztor oo. Franciszkanów z XVII wieku. Kopalnia Soli Wieliczka oraz Muzeum Żup Krakowskich oddalona są o 10 minut. Osoby chcące aktywnie spędzać czas wolny mogą korzystać z kortów tenisowych znajdujących się w Parku Adama Mickiewicza oraz licznych tras rowerowych z ciekawymi punktami widokowymi. Kamienica znajduje się w centrum Wieliczki i jest znakomicie skomunikowana z Krakowem  (droga E4 oraz autostrada A4).Kamienica wyremontowana jest wg. niżej wymienionego standardu:więźba drewniana,  pokrycie dachówkową ceramiczną; orynnowanie PCV,ściany działowe murowane,elewacja – tynk akrylowy,rozprowadzona instalacja C.O. z dwubiegowym piecem z zamkniętą komorą spalania i grzejnikami w każdym mieszkaniu,klatka schodowa z odnowioną stylową balustradą,stolarka okienna PCV biała, parapety wewnętrzne z agromarmuru,stolarka drzwiowa drewniana w kolorze orzecha,tynki ścian i sufitów: gipsowe, cementowo – wapienne wykończone gładzią, pomalowane na kolory pastelowe,łazienki wykończone flizami w kolorach jasnych, pastelowych,podłogi w kuchni i korytarzu wyłożone gresem polerowanym, w pokojach panelami,domofon w każdym mieszkaniu.

Inwestycja Kamieniczka pod Jesionami znajduje się w Wieliczce, Wieliczka (1.8 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Domeco Jerzy Miernik Sp. j..

Inwestycja Kamieniczka pod Jesionami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamieniczka pod Jesionami pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domeco Jerzy Miernik Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kamieniczka pod Jesionami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce w odległości 160 m, Prywatne Przedszkole Językowe o profilu teatralno-scenicznym Perełkowo w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa "ISTOTA" w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamieniczka pod Jesionami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diagnostyka w odległości 190 m, SP Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamieniczka pod Jesionami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Piekarnia, w odległości 200 m znajduje się Happy Market, w odległości 210 m znajduje się Meta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamieniczka pod Jesionami w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: