Baczyńskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Baczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 375 ofert w najbliższej okolicy!

Baczyńskiego

9 zdjęć

Baczyńskiego
Baczyńskiego
Baczyńskiego
Baczyńskiego

Najbliższe inwestycje

 • Słoneczne Apartamenty

  Słoneczne Apartamenty

  Tętnowski Development

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Wschodnich, Katowice
  ul. Wiertnicza
  2.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 50-96 m2
  • Mieszkań: 34
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja to kontynuacja kilku zrealizowanych budynków wielorodzinnych przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.

W ramach kolejnego etapu inwestycji zrealizowany został podpiwniczony budynki 3-segmentowe (trzy i cztery piętra nad parterem ). Pod każdym segmentem znajdować się będzie 5 garaży. Mieszkania od 47m2 do 58 m2. Atutem inwestycji jest nie tylko projekt stworzony z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, ale także lokalizacja - w okolicy znajduje się m. in. park oraz las ze ścieżkami rowerowymi. Dla amatorów aktywnego wypoczynku walorem będzie również położona w pobliżu hala sportowa. Miłośników zakupów zainteresuje z kolei zlokalizowane w okolicy centrum handlowe. Dogodne położenie inwestycji umożliwi sprawną komunikację z centrum Sosnowca, a także okolicznymi miastami aglomeracji. Do centrum bezpośrednie połączenie zapewni również komunikacja miejska, której przystanek znajduje się w pobliżu.

Forma Własności:

- Pełna własność .

Bezpieczna transakcja:

- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy Bank nie udzieli Ci kredytu.

Jakość wykonania:

- standard wykończenia deweloperski.

Eksploatacja i koszty:

- bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla, ( możliwość nabycia garażu pod budynkiem ), w cenie mieszkania komórka lokatorska.

- mieszkanie bezczynszowe.

Inwestycja Baczyńskiego znajduje się w Sosnowcu, ul. Baczyńskiego (1.6 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Baczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Baczyńskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: W cenie mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie mieszkania.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Dojazd: - do centrum Sosnowca – 4 km - dojazd do Katowic – 13 min. (9,5 km) Komunikacja Miejska autobusy: - nr 91, Trasa: Sosnowiec Urząd Miasta – Bytom Dworzec PKP Komunikacja Miejska tramwaje: - T21, Trasa: Tworzeń Huta Katowice – Milowice Pętla - T26a, Trasa: Dałdówka Skrzyżowanie – Milowice Pętla Rekreacja i wypoczynek: - Hala Sportowa - 0,1 km - Park Milowice - 0,6 km - Kryta Pływalnia - 4,3 km Edukacja: - Przedszkole nr 11 - 0,5 km - Szkoła podstawowa nr 12 - 0,3km Centra Handlowe: - Netto - 0,2 km - Biedronka - 1,0 km

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baczyńskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Baczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Milowice Hala Sportowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Baczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 260 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna "Milowice" w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Atut, w odległości 200 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Aga Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baczyńskiego w odległości 140 m znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 14.08.2018
Data aktualizacji: 10.02.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: