Apartamenty Bielsko

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dombud-Invest Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 196 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Goździków 10(0.9 km dalej)

  Bielsko-Biała, ul. Goździków 10 (3.3 km od centrum Bielska-Białej)
  Ceny od: 5 398/m2
  Apartamenty Goździków 10
  Apartament wakacyjny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 59 - 96 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Apartamenty Dębowe Tarasy
 • Apartamenty Pod Szyndzielnią(1.3 km dalej)

  Bielsko-Biała, ul. Młodzieżowa (4.6 km od centrum Bielska-Białej)
  Ceny od: 4 700/m2
  Apartamenty Pod Szyndzielnią
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 59 - 146 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Beskid Deweloper

Opis Inwestycji

Apartamenty Bielsko

Spółka DOMBUD-INVEST oferuje mieszkania DBI White Apartments o metrażach od 30m2 do 73,5m2. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość korzystania i gama mieszkań w różnych rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb.Projekt DBI White Apartments to rozwiązanie kompleksowe, składające się z 39 mieszkań z balkonem i domofonem na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżnej windy, 44 miejsc postojowych i 11 komórek lokatorskich w garażu podziemnym oraz terenu zielonego na zewnątrz, pozwalające na udogodnienie przestrzeni życiowej. Przy budynku usytuowanych będzie kilka zewnętrznych miejsc postojowych dla gości. Budynek będzie ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową, a także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Budowa DBI White Apartments będzie swoista forma sztuki, do której przykładamy szczególną uwagę, gdyż budynek mieszkalny staje się trwałym elementem architektury i towarzyszy nam przez wiele dziesiątków lat. Budynek ten będzie funkcjonalny oraz konstrukcyjnie dostosowany do otoczenia, występujący z nim w harmonii w sposób zamierzony wzbogaci otoczenie.

Inwestycja Apartamenty Bielsko znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Janisława Grondysa (3.7 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Dombud-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Bielsko jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielsko pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 74 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (11).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bielsko

Apartamentowiec usytuowany będzie w lokalizacji zapewniającej bardzo wygodną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak również środkami transportu miejskiego. W niedalekiej odległości znajduje się piekarnia, kryta pływalnia, 3 centra handlowe: Retail Park Karpacka, Karpackie Centrum Handlowe i Gemini Park oraz liczne sklepy spożywcze. Dużym udogodnieniem będą placówki edukacyjne znajdujące się w pobliżu inwestycji m.in. szkoła podstawowa.

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kolista/Działowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Nr 30 w odległości 600m, Tęczowy Ogrodek w odległości 650m, W Baśniowej Krainie w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Troclik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1150 m znajduje się Vita Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1250 m znajduje się Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Św. Małgorzaty, w odległości 600 m znajduje się "Książnica Beskidzka" Filia Kamienica , w odległości 950 m znajduje się "Książnica Beskidzka" Filia os. Karpackie.

Data publikacji: 28.05.2019

Data aktualizacji: 28.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie