Apartamenty Bielsko

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud-Invest Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielsko dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
11
1
40 m²
Parter
37
1
39,7 m²
2
6
2
51,9 m²
Parter
8
2
54,6 m²
Parter
12
2
42,2 m²
Parter
19
2
51,8 m²
1
2
3
65,1 m²
Parter
3
3
73,5 m²
Parter
9
4
69,5 m²
Parter
10
4
72 m²
Parter
22
4
69,4 m²
1
23
4
71,8 m²
1
35
4
65,3 m²
2

Opis Inwestycji

Apartamenty Bielsko

Spółka DOMBUD-INVEST oferuje mieszkania DBI White Apartments o metrażach od 30m2 do 73,5m2. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość korzystania i gama mieszkań w różnych rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb.Projekt DBI White Apartments to rozwiązanie kompleksowe, składające się z 39 mieszkań z balkonem i domofonem na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżnej windy, 44 miejsc postojowych i 11 komórek lokatorskich w garażu podziemnym oraz terenu zielonego na zewnątrz, pozwalające na udogodnienie przestrzeni życiowej. Przy budynku usytuowanych będzie kilka zewnętrznych miejsc postojowych dla gości. Budynek będzie ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową, a także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Budowa DBI White Apartments będzie swoista forma sztuki, do której przykładamy szczególną uwagę, gdyż budynek mieszkalny staje się trwałym elementem architektury i towarzyszy nam przez wiele dziesiątków lat. Budynek ten będzie funkcjonalny oraz konstrukcyjnie dostosowany do otoczenia, występujący z nim w harmonii w sposób zamierzony wzbogaci otoczenie.

Inwestycja Apartamenty Bielsko znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Janisława Grondysa (3.7 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Dombud-Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Bielsko jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielsko pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 40 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 40 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 55 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 74 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 72 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud-Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (11).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bielsko

Apartamentowiec usytuowany będzie w lokalizacji zapewniającej bardzo wygodną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak również środkami transportu miejskiego. W niedalekiej odległości znajduje się piekarnia, kryta pływalnia, 3 centra handlowe: Retail Park Karpacka, Karpackie Centrum Handlowe i Gemini Park oraz liczne sklepy spożywcze. Dużym udogodnieniem będą placówki edukacyjne znajdujące się w pobliżu inwestycji m.in. szkoła podstawowa.

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kolista/Działowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielsko znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Nr 30 w odległości 600m, Tęczowy Ogrodek w odległości 650m, W Baśniowej Krainie w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Troclik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1150 m znajduje się Vita Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1250 m znajduje się Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Poczta, w odległości 900 m znajduje się Pizzeria Watra, w odległości 1100 m znajduje się Bar Zorbas.

Data publikacji: 28.05.2019

Data aktualizacji: 30.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie