Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Przyjaciół

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Olbracha/ Kruszyńska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Jana Olbracha/ Kruszyńska 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 188 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PrzyjaciółOsiedle Przyjaciół

5 zdjęć

Osiedle Przyjaciół
Osiedle Przyjaciół
Osiedle Przyjaciół
Osiedle Przyjaciół

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 296 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Przyjaciół logo

Osiedle Przyjaciół położone jest w samym centrum Bemowa u zbiegu ulic Jana Olbrachta i Kiermaszowej. Najbliższe sąsiedztwo osiedla to niska jednorodzinna zabudowa oraz malownicze Osiedle Przyjaźń – miejsce objęte ochroną konserwatorską, którego wygląd pozostanie w niezmienionym stanie.

Osiedle Przyjaciół to oaza ciszy i zieleni – idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób i wszystkich mieszkańców, którzy chcą współtworzyć z przyjaciółmi swoje miejsce zamieszkania. Kameralne Osiedle Przyjaciół tworzą trzy budynki (3–5 piętrowe) o prostej, modernistycznej bryle. Utrzymane są w jasnej kolorystyce z elementami poziomych brązowych pasów. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Osiedle jest ogrodzone, a bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje system kontroli dostępu.

Architektura położonego pośród zieleni osiedla sprzyja miłej, sąsiedzkiej atmosferze – powstaną tu przytulne osiedlowe dziedzińce ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Zapewni ona poczucie komfortu i integracji. Tu poznasz i spotkasz najlepszych przyjaciół.

Inwestycja Osiedle Przyjaciół znajduje się na Jelonkach Północnych, ul. Jana Olbracha/ Kruszyńska 10 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Przyjaciół została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 296 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przyjaciół nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przyjaciół?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przyjaciół mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 556 metrów od inwestycji Osiedle Przyjaciół znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przyjaciół znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjaciół znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ele Mele Dutki w odległości 236 m, przedszkole w odległości 252 m, Przedszkole nr 417 w odległości 272 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przyjaciół jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Time for Dentist w odległości 132 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 423 m, Sigma w odległości 431 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przyjaciół składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 47 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 269 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjaciół w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 289 m znajduje się boisko na Osiedlu Przyjażń, w odległości 293 m znajduje się Klub MMA & Boxing "BULDOG" TEAM.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023