Miasteczko Regaty domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Ul. Kobiałka, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Ul. Kobiałka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Miasteczko Regaty domy

11 zdjęć

Miasteczko Regaty domy
Miasteczko Regaty domy
Miasteczko Regaty domy
Miasteczko Regaty domy

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja objęta programem Rodzina na Swoim.Miasteczko Regaty jest jednym z najnowocześniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie, które łączy ze sobą wszelkie udogodnienia nowoczesnego miasta i odpoczynku płynącego z natury.Niewielkie, 3-piętrowe budynki i małe zagęszczenie (na jednym piętrze od 2 do 3 lokali) zapewniają kameralną atmosferę i dużą dozę prywatności.W inwestycji dostępna jest pełna gama powierzchni mieszkaniowych od 33 m kw. do 91 m kw., a do dyspozycji mieszkańców będą również podziemne miejsca garażowe oraz dodatkowe miejsca postojowe na zewnątrz. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają dyskretne ogrodzenie i monitoring.Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano bezpieczne place zabaw z licznymi atrakcjami. Bliskość szkół i przedszkoli znacząco podnosi komfort życia rodziców, którzy nie muszą tracić czasu na odwożenie swoich pociech w inne części miasta.Miasteczko Regaty zlokalizowane jest na warszawskiej Białołęce przy ulicy Kobiałka w spokojnej cichej okolicy w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego, z dala od zgiełku centrum miasta, ale we pełni zurbanizowanej okolicy, która zapewnia dostęp do licznych sklepów i punktów usługowych dzięki pobliskiemu Centrum Handlowemu Targówek. Terminy realizacji poszczególnych etapów inwestycji:Regaty V (budynki N, O) – termin zakończenia:  10 kwietnia 2012Regaty VI – termin ukończenia 23 lutego 2013Oferta dodatkowaDom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Miasteczko Regaty, a także Dział Aranżacji Wnętrz posiadający w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Inwestycja Miasteczko Regaty domy znajduje się na Kobiałce (14.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Miasteczko Regaty domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Regaty domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 88 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasteczko Regaty domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Regaty domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Miasteczko Regaty domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobiałka-Szkoła 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasteczko Regaty domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Regaty domy znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 w odległości 340 m, Przedszkole "Wesoły Smok" w odległości 360 m, Przedszkole Niepubliczne Przedszkolada w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Regaty domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Regaty domy w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: