Akropol

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Hery, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Bemowo, Fort Radiowo, Ul. Hery

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 293 oferty w najbliższej okolicy!

Akropol

12 zdjęć

Akropol
Akropol
Akropol
Akropol

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Akropol to osiedle mieszkaniowe, w którym jednocześnie można poczuć bliskość natury i puls dużego miasta. Zlokalizowana na warszawskim Bemowie, przy ulicy Hery 23 inwestycja oferuje życie na wysokim poziomie. Osiedle charakteryzuje się kameralną, nowoczesną architekturą i dogodnym układem mieszkań. Niska zabudowa idealnie współgra z pięknymi dziedzińcami, bogato wyposażonym placem zabaw i ławkami ulokowanymi w zaciszu zieleni. Dodatkowo spokój mieszkańcom osiedla zapewnia ogrodzenie, ochrona i monitoring. Lokalizacja inwestycji w jednej z najbardziej prężnie rozwijających się dzielnic Warszawy gwarantuje doskonałe połączenie nowoczesnej infrastruktury, sprawnej komunikacji i rozległych terenów rekreacyjnych. Osiedle może pochwalić się bliskością licznych centrów handlowych, renomowanych przedszkoli i szkół dla dzieci. Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Akropol. Zainteresowani mogą też skorzystać z usług Działu Aranżacji Wnętrz posiadającego w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Inwestycja Akropol znajduje się na Forcie Radiowo (7.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Akropol została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 318 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Akropol nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 318 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna.

Dach

Płyta żelbetowa, pokrycie papą termozgrzewalną, odwodnienie wpustami dachowym, obróbki blacharskie.

Elewacja

Elewacje zewnętrzne ocieplone styropianem, wykończone tynkiem cienkowarstwowym, okładziny elewacyjne w miejscach przewidzianych w projekcie np. z płyt włókno-cementowych, elementy drewnopodobne np. z płyt HPL.

Stolarka okienna

PCV dwukolorowe - od strony mieszkania białe, rozwieralne z funkcją uchylności przynajmniej jedno skrzydło w każdym pomieszczeniu, nawietrzaki okienne i ścienne w miejscach wyznaczonych w projekcie,

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne antywłamaniowe klasy C w okleinie z wizjerem, łańcuchem sztywnym i progiem, oznaczenie numeru lokalu.

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie / Przegrody / Ogródki: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne z cokolikiem na tarasach płyty betonowe, granice ogródków wygrodzone murkami/donicami z np. amerbloku, elementami drewnopodobnymi (np. płyty HPL) w ramach stalowych, wg. projektu, obsadzone żywopłotem w miejscach przewidzianych w projekcie, balustrady zewnętrzne żelbetowe, murowane, z pochwytami ze stali nierdzewnej, w miejscach przewidzianych w projekcie balustrady wypełnione szkłem, w miejscach przewidzianych w projekcie wpusty lub rzygacze, przegrody w miejscach przewidzianych w projekcie z elementów drewnopodobnych np. płyty HPL w konstrukcji stalowej.

Posadzka

Wylewki cementowe zbrojone.

Ściany

Tynkowane gipsem,jednokrotnie malowane. W łazienkach ściany tynkowane, bez malowania.

Sufity

Sufity tynkowane gipsem, jednokrotnie malowane.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Kamienne.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa, instalacja RTV - w każdym pokoju z osprzętem, sygnał po podpisaniu umowy z operatorem.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna), bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, gniazdo elektryczne przy grzejniku, indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody, instalacja wodna i co - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego).

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna - trójfazowa zasilająca kuchnie elektryczne, podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, lodówką, zmywarką, okap kuchenny).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 29900 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akropol?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akropol mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Akropol znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dywizjonu 303 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akropol znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akropol znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole "Dzieci Świata" w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Akropol jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum odchudzania i dietetyki w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akropol składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Stokrotka, w odległości 470 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akropol w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Squash z murem, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 19.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: