Słowackiego Park II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Juliusza Słowackiego, oferowane bezpośrednio przez DMT PROGRESS

Zabrze, ul. Juliusza Słowackiego 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Słowackiego Park II

19 zdjęć

Słowackiego Park II
Słowackiego Park II
Słowackiego Park II
Słowackiego Park II

Opis Inwestycji

Słowackiego Park II logo

Zaprojektowane przez Simple Architecture Osiedle Słowackiego Park wybudowane zostanie w dwóch etapach. Pierwszy Etap został już zakończony, a drugi jest w trakcie realizacji. Zakłada on powstanie 71 mieszkań w pięciokondygnacyjnych budynkach. Każde z nich od kawalerki, po największe apartamenty zostało równie starannie przemyślane. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko wygodę, ale i trwałość naszych rozwiązań i jak najniższe koszty utrzymania w przyszłości.

II Etap Inwestycja Słowackiego Park zostanie wybudowany do końca roku 2020 i oddany do użytkowania w I kwartale 2021r.

Inwestycja Słowackiego Park II znajduje się w Zabrzu, ul. Juliusza Słowackiego 2 (3.2 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera DMT PROGRESS.

Inwestycja Słowackiego Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Słowackiego Park II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 4 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DMT PROGRESS przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne w kondygnacji podziemnej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

- okna porte-fenetre trzyszybowe sześciokomorowe - rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie

Balkony

- wykończone balkony i tarasy

Ogrzewanie

- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni lokali mieszkalnych

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: dostępne w kondygnacji podziemnej.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Słowackiego Park znajduje się na granicy Zabrza i Gliwic. Choć samo otoczenie inwestycji jest ciche i parkowe, wystarczy kilka chwil, by znaleźć się na głównych alteriach łączących nie tylko te dwa miasta, ale i całą Polskę dzięki Drogowej Trasy Średnicowej i autostradom A1 i A4. W bliskim sąsiedztwie znajduje się kilka przedszkoli, szkół i uczelni wyższych, strefy ekonomiczne i duże zakłady pracy, a także największe centra handlowe.

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słowackiego Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Słowackiego Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Słowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słowackiego Park II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Językowa Akademia Przedszkolaka "Magic Fairyland" w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu w odległości 260 m, Przedszkole Prywatne Uśmiech w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słowackiego Park II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Izba wytrzeźwień w odległości 230 m, NZOZ Silesia w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słowackiego Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się odido, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 150 m znajduje się Midi Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słowackiego Park II w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: