DMT PROGRESS logo

DMT PROGRESS

Zabrze, ul. Juliusza Słowackiego 2A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma DMT PROGRESS to nieustannie realizująca kolejne inwestycje deweloperskie spółka. Wszystkie budowane przez nas mieszkania wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań przy użyciu najlepszych materiałów. W standardzie wykonania zastosowane są komfortowe rozwiązania takie jak: ogrzewanie podłogowe, okna porte-fenetre oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Ponad to, mieszkania są bezczynszowe i własnościowe, a inwestycje zamknięte i ogrodzone. Najważniejszym aspektem jest fakt, że każdy etap procesu inwestycyjnego przeprowadzamy samodzielnie: 1) posiadamy własne środki z których realizowane są inwestycje, 2) sami wykonujemy projekt architektoniczno-budowlany 3) jesteśmy generalnym wykonawcą naszych inwestycji 4) prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i obsługę po-sprzedażową. Dzięki temu, spółka nieustająco się rozwija i z sukcesem zakańcza realizowane projekty. Na dzień dzisiejszy wybudowane zostały następujące inwestycje:

• VillaNova Katowice etap I , II i III - inwestycja rozpoczęta we wrześniu 2014 r., a ukończona w II kwartał 2015 r. - VillaNova to kameralna inwestycja, która łącznie w trzech etapach mieści 40 lokali mieszkalnych, które położone są w cichej i zielonej okolicy.

• Grafitowe Zabrze - inwestycja rozpoczęta w I kwartale 2014 r., zakończenie IV kwartał 2014 r. - pierwsza inwestycja objęta autorskim programem Budujemy dla Młodych, łącznie licząca 60 lokali mieszkalnych, znajduje się w samym centrum Zabrza.

• Zielone Katowice - inwestycja rozpoczęta we wrześniu 2014 r. - zakończona maj 2016 r.

• Słowackiego Park w Zabrzu - Inwestycja ciesząca się dużym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie jest realizowane w dwóch etapach. Etap I zakończony w czerwcu 2019 roku. II Etap oferujący 71 mieszkań rozpoczęty w lutym 2019, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na IV kwartał roku 2020.

W planach spółki na rok 2020 są zadania inwestycyjne polegające m.in na budowie w Zabrzu budynku biurowo - usługowego, jak również rozpoczęcie kolejnej inwestycji w segmencie rynku mieszkaniowego. Spółka nie zwalniając tempa planuje kolejne działania na gruntach które są w jej posiadaniu.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

DMT PROGRESS logo
DMT PROGRESS
Zabrze, ul. Juliusza Słowackiego 2A

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: