Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Alicante

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Przesmyckiego, oferowane bezpośrednio przez

Dax-Inwestment Sp. j.

Piaseczno, ul. Przesmyckiego 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 308 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

AlicanteAlicante

4 zdjęcia

Alicante
Alicante
Alicante
Alicante

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Kompleks obejmować będzie sześć, jednopiętrowych budynków o pow. 152 m2. Budynki posadowione są na atrakcyjnie położonej działce i zostaną oddane do użytku przyszłych właścicieli w stanie "deweloperskim", tj. tynkami gipsowymi, wylewkami, białym montażem elektrycznym (włączniki i gniazda) oraz dwufunkcyjny kocioł gazowy i parapety wewnętrzne.

Alicante to kompleks budynków z wydzielonymi ogrodami. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2019r.

Na atrakcyjność nieruchomości niewątpliwie składa się też fakt, że położona jest w miejscu, w którym można uniknąć miejskiego zgiełku, pozwala aktywnie spędzać czas i na chwilę przenieść się w rejon wyciszenia i wypoczynku.

Inwestycja Alicante znajduje się w Piasecznie, ul. Przesmyckiego 25 (2.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dax-Inwestment Sp. j.

Inwestycja Alicante została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Alicante nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dax-Inwestment Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Alicante?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alicante mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1997 metrów od inwestycji Alicante znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Alicante znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alicante znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 9 w odległości 186 m, przedszkole w odległości 221 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" i Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w odległości 285 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alicante składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 218 m znajduje się Żabka, w odległości 266 m znajduje się Top Market, w odległości 347 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alicante w odległości 312 m znajduje się boisko / kort, w odległości 677 m znajduje się boisko / kort, w odległości 997 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.04.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023