Wrzosowa Polana - Centrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza III Wielkiego, oferowane bezpośrednio przez Trans-Danex Sp. z o.o.

Wieliczka, ul. Kazimierza III Wielkiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Wrzosowa Polana - Centrum

5 zdjęć

Wrzosowa Polana - Centrum
Wrzosowa Polana - Centrum
Wrzosowa Polana - Centrum
Wrzosowa Polana - Centrum

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralne i nowoczesne osiedle w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w centrum Wieliczki.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy 4 mieszkania wyróżniające się nowoczesnym designem zewnętrznym oraz funkcjonalną przestrzenią wewnętrzną, dostępne w dwóch atrakcyjnych wariantach.

Dogodna lokalizacja oraz indywidualny projekt zapewniają prywatność i spokój przyszłym mieszkańcom oraz sprawny i łatwy dojazd do centrum Krakowa.

Wrzosowa Polana - centrum to bezpieczna i ogrodzona przestrzeń, znajdująca się w cichej okolicy, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Niewątpliwym atutem inwestycji są południowo-zachodnie ogrody dedykowane dla każdego mieszkania dające możliwość znalezienie upragnionego spokoju i relaksu.

Atutem inwestycji jest jej bezpieczeństwo - cała inwestycja będzie zrealizowana z własnych środków inwestora.

Inwestycja Wrzosowa Polana - Centrum znajduje się w Wieliczce, ul. Kazimierza III Wielkiego (2.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Trans-Danex Sp. z o.o.

Inwestycja Wrzosowa Polana - Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trans-Danex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

Całość mieszkania ma ogrzewanie podłogowe.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się Kampus Wielicki, przedszkola, centrum handlowe, pętla autobusowa, stacja kolejowa Park&Ride (szybkie połączenie do centrum Krakowa oraz na lotnisko). Warto zwrócić uwagę na rozbudowaną bazę rekreacyjną w Wieliczce, nowoczesny kompleks Solne Miasto zapewnia: basen, siłownie, korty tenisowe, sale zabaw dla dzieci, w sezonie zimowym lodowisko oraz wiele innych atrakcji, dodatkowo nie zabraknie Państwu parku linowego oraz kręgielni. Wyjątkowa bliskość Kopalni Soli "Wieliczka" zapewnia doskonałą ofertę rozrywkową i kulturalną.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Kampus.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce w odległości 170 m, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Wieliczce w odległości 180 m, Liceum Ogólnokształcące im. J. Matejki w Wieliczce w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diagnostyka w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Happy Market, w odległości 350 m znajduje się Paleo, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzosowa Polana - Centrum w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2020
Data aktualizacji: 14.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: