Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Wrzos II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Prezentujemy długo wyczekiwaną inwestycję Willa Wrzos II realizowaną przez Comfortife Development.

To kontynuacja projektu realizowanego przez nas w Julianowie pod Warszawą.

Segmenty Willa Wrzos II to odpowiedź na wymagania osób potrzebujących ciszy i spokoju oraz bezpośredniej bliskości terenów zielonych. Chcąc odpowiedzieć na liczne zapytania dotyczące dostępności segmentów w Julianowie zdecydowaliśmy się zakupić ziemię nieopodal poprzedniej inwestycji.

Inwestycja Willa Wrzos II znajduje się w Julianowie, ul. Lidii Wysockiej (1.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Comfort Life Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Willa Wrzos II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Comfort Life Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Wrzos II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Wrzos II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Willa Wrzos II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nadziei 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Wrzos II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Wrzos II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Incy-Wincy Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 280 m, Incy-Wincy Niepubliczne Przedszkole o profilu językowym w odległości 320 m, Publiczne Przedszkole nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Wrzos II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 31.01.2022
Data aktualizacji: 12.08.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Julianowie

Oferty w Julianowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: