Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lipova Living

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Lipowa, oferowane bezpośrednio przez

Albero Invest

piaseczyński, Bielawa, ul. Lipowa 26

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lipova LivingLipova Living

18 zdjęć

Lipova Living
Lipova Living
Lipova Living
Lipova Living
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 600 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lipova Living logo

Luksusowe osiedle Lipova Living zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, w odległości zaledwie 200 metrów od ulicy Warszawskiej – jednej z głównych arterii Konstancina, łączącej miasto ze stolicą.

W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach wnętrz, zaprojektowanych na planie prostokąta. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnie użytkowe od 293 do 327 m kw. Każdy z nich posiada wkomponowany w bryłę budynku garaż z dwoma miejscami postojowymi.

Wnętrza domów są wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,17 m, a piętro 2,96 m. W części salonu, wysokość wyniesie około 6,5 metra, co spotęguje wrażenie przestrzeni i sprawi, że dom będzie prezentować się efektownie i stylowo.

Ogrody otaczające rezydencje mają zróżnicowane powierzchnie, od 400 do nawet 1200 m kw. Rozległa, własna zielona przestrzeń, przygotowana do dowolnej aranżacji, będzie dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem na wypoczynek i ucieczkę od miejskiego zgiełku

O luksusowym charakterze inwestycji świadczy unikalny projekt architektoniczny, wykonany przez jedną z najbardziej renomowanych i nagradzanych pracowni w Polsce i Europie – 81.WAW.

Proste, klasyczne linie nadadzą domom nowoczesny, minimalistyczny styl i ponadczasową elegancję. Bryły budynków będą harmonijne i uporządkowane, z wyraźnie zarysowanym kształtem litery L – stąd nazwa osiedla „Lipova Living”. Liczne walory inwestycji sprawią, że doskonale wpisze się ona w segment nieruchomości premium.

Ten jedyny w swoim rodzaju, inspirujący design skierowany jest do osób, które poszukują rodzinnego domu o niebanalnej architekturze i komfortowo rozplanowanej przestrzeni.

Inwestycja Lipova Living znajduje się w Bielawie, ul. Lipowa 26 (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Lipova Living została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lipova Living nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lipova Living?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipova Living mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 213 metrów od inwestycji Lipova Living znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klarysew 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lipova Living znajdują się szkoły/przedszkola?

Czy w pobliżu inwestycji Lipova Living znajdują się szkoły/przedszkola? Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipova Living znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ABC Montessori Education w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek" w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 610 m, Niepubliczna Placówka Edukacyjna "American School of Warsaw" w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lipova Living jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental w odległości 927 m, Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy "Konstancja" w odległości 934 m, Przychodnia Bielawska w odległości 934 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipova Living składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 319 m znajduje się Stokrotka, w odległości 333 m znajduje się Siłownia F4A Fit4All, w odległości 355 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipova Living w odległości 412 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 478 m znajduje się boisko / kort, w odległości 548 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 07.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023