Lipova Living

6 zdjęć

Lipova Living
Lipova Living
Lipova Living
Lipova Living

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Lipova Living dostępnych jest 7 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (7)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 600 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 7 domów wolnostojących.

Powierzchnie domów:

od 315 do 328 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

100% po umowie.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Lipova Living logo

Luksusowe osiedle Lipova Living zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, w odległości zaledwie 200 metrów od ulicy Warszawskiej – jednej z głównych arterii Konstancina, łączącej miasto ze stolicą.

W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach wnętrz, zaprojektowanych na planie prostokąta. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnie użytkowe od 293 do 327 m kw. Każdy z nich posiada wkomponowany w bryłę budynku garaż z dwoma miejscami postojowymi.

Wnętrza domów są wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,17 m, a piętro 2,96 m. W części salonu, wysokość wyniesie około 6,5 metra, co spotęguje wrażenie przestrzeni i sprawi, że dom będzie prezentować się efektownie i stylowo.

Ogrody otaczające rezydencje mają zróżnicowane powierzchnie, od 400 do nawet 1200 m kw. Rozległa, własna zielona przestrzeń, przygotowana do dowolnej aranżacji, będzie dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem na wypoczynek i ucieczkę od miejskiego zgiełku

O luksusowym charakterze inwestycji świadczy unikalny projekt architektoniczny, wykonany przez jedną z najbardziej renomowanych i nagradzanych pracowni w Polsce i Europie – 81.WAW.

Proste, klasyczne linie nadadzą domom nowoczesny, minimalistyczny styl i ponadczasową elegancję. Bryły budynków będą harmonijne i uporządkowane, z wyraźnie zarysowanym kształtem litery L – stąd nazwa osiedla „Lipova Living”. Liczne walory inwestycji sprawią, że doskonale wpisze się ona w segment nieruchomości premium.

Ten jedyny w swoim rodzaju, inspirujący design skierowany jest do osób, które poszukują rodzinnego domu o niebanalnej architekturze i komfortowo rozplanowanej przestrzeni.

Inwestycja Lipova Living znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Lipowa 26 (0.9 km od Warszawy), jest realizowana przez Albero Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lipova Living w sprzedaży jest 7 nowych domów o powierzchni od 315 do 328 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lipova Living?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipova Living mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Lipova Living znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klarysew 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lipova Living znajdują się szkoły/przedszkola?

Czy w pobliżu inwestycji Lipova Living znajdują się szkoły/przedszkola? Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipova Living znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ABC Montessori Education w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek" w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 610 m, Niepubliczna Placówka Edukacyjna "American School of Warsaw" w odległości 950 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipova Living składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Stokrotka, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipova Living w odległości 330 m znajduje się Siłownia F4A Fit4All, w odległości 480 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 19.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Konstancinie-Jeziornie

Oferty w Konstancinie-Jeziornie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: