Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Willa Kiełpino

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Goplańska, oferowane bezpośrednio przez

Coltex Rogala Sp.j.

Gdańsk, Kokoszki, ul. Goplańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Willa KiełpinoOsiedle Willa Kiełpino

3 zdjęcia

Osiedle Willa Kiełpino
Osiedle Willa Kiełpino
Osiedle Willa Kiełpino

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

stopy i ławy fundamentowe żelbetowe monolityczne, wylewane na miejscu budowy

Dach

dach wielospadowy o kącie nachylenia połaci 25°, o konstrukcji drewnianej, pokryty płytą OSB oraz folią, dachówka betonowa firmy BRASS w kolorze grafitowym o podwyższonej jakości i gładkości (technologia CISAR), opierzenia i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej, orynnowanie renomowanej firmy LINDAB: rynny Ø120mm, rury spustowe Ø100mm.

Stolarka okienna

Wszystkie okna są dwukomorowe czteroszybowe o bardzo niskiej przenikalności ciepła i jednocześnie antywłamaniowe. Aby zachować wysokie parametry cieplne a przy tym elegancki wygląd i zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców w domach naszego osiedla zamontowaliśmy okna firmy „Bertrand”. Są to okna o praktycznie najwyższych parametrach cieplnych i antywłamaniowych.

Drzwi zewnętrzne

W każdym domu zainstalowane są ekskluzywne drewniane drzwi zewnętrzne z drewna egzotycznego Meranti firmy KMW Format.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Willa Kiełpino zlokalizowane jest w najlepszej części prestiżowej dzielnicy Gdańska - Kiełpinie Górnym. To spokojna enklawa, z której łatwo można dojechać do obwodnicy Trójmiasta, korzystając ze zjazdu na ulicę Kartuską niedaleko centrum handlowego Auchan. Na osiedlu nie słychać samochodów, ponieważ jest ono osłonięte innymi domami. Kompleks przylega do malowniczego Lasu Otomińskiego. W pobliżu nie brakuje więc ciekawych tras pieszych i rowerowych.

Kompozycja całego osiedla, sposób wykończenia domów i oraz jego części wspólnych są doskonałym przykładem porządku, solidności i dbałości o walory estetyczne. Inwestor zadbał o eleganckie ogrodzenia frontów posesji, elewacji i dachów budynków, wykończenie dróg dojazdowych i wewnętrznych płytami granitowymi i kostką granitową, a także o ich dobre oświetlenie.

Inwestycja Osiedle Willa Kiełpino znajduje się w Kokoszkach, ul. Goplańska (9.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Coltex Rogala Sp.j.

Inwestycja Osiedle Willa Kiełpino została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Willa Kiełpino nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Coltex Rogala Sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Willa Kiełpino w Kiełpinie Górnym jest doskonale skomunikowane z Trójmiastem. Znajduje się dogodnej odległości od centrum Gdańska (tylko około 15 minut jazdy samochodem) oraz blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta – Obwodnicy. Budując Osiedle udało nam się pogodzić dwie idee– wygodę życia w mieście ze spokojem i bliskość natury. W najbliższej okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do codziennego życia: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, a zaledwie kilkanaście minut drogi samochodem można już korzystać z uroków dużego miasta. Wszystko to w miejscu, w którym dosłownie już „za płotem” osiedla możemy cieszyć się urokami rozległego kompleksu Lasu Otomińskiego.

Do około 5 minut jazdy samochodem:

nowa szkoła w Karczemkach oraz przedszkole w Kiełpinie Górnym, kościół, przychodnia, apteka, poczta, lokalne sklepy, centrum handlowe Auchan, obwodnica Trójmiasta.

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Willa Kiełpino?

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Willa Kiełpino mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2287 metrów od inwestycji Osiedle Willa Kiełpino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Kokoszki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Willa Kiełpino znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willa Kiełpino znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 84 w odległości 795 m, szkoła w odległości 808 m, żłobek w odległości 808 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Willa Kiełpino składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 464 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 853 m znajduje się abc, w odległości 987 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willa Kiełpino w odległości 369 m znajduje się boisko / kort, w odległości 890 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.03.2015
Data aktualizacji: 17.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023