Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Coltex Rogala Sp.j. logo

Coltex Rogala Sp.j.

Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Sieć Coltex ST, której geneza sięga 1992 roku, jest obecnie największą siecią sprzedaży operatora telekomunikacyjnego Plus. Powstała ona z połączenia trzech firm specjalizujących się w sprzedaży usług Plus: COLTEX z Gdańska, Star Telecom z Lublina oraz RS Trading z Łodzi.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, solidne podstawy prowadzenia firmy, znakomita znajomość rynku, dojrzałe podejście do obsługi Klienta, innowacyjność, wzorcowa współpraca z Operatorem - to cechy, które doprowadziły do rozwoju naszej sieci i pozycji jaką dziś zajmujemy w strukturze sprzedaży Operatora.

W swojej ofercie posiadamy usługi Sieci Plus, telefony komórkowe, mobilny internet, akcesoria do telefonów komórkowych oraz systemy monitoringu, kontroli i sterowania działające na bazie sieci Plus.

Swoja ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Sprzedaż dla klientów indywidualnych oraz małych firm jest realizowana za pośrednictwem ponad 220 punktów sprzedaży (własnych oraz Partnerskich) na terenie całej Polski zaś średnie i duże firmy obsługują nasi Doradcy Biznesowi.

W naszych sklepach można realizować wszystkie usługi oferowane przez Operatora Plus: podpisać nowe umowy, nabyć telefony, przedłużyć dotychczasowe umowy, przejść od innego operatora do Plusa, dokonać cesji umowy, a w specjalnie do tego dedykowanych placówkach można uregulować płatności za rachunki telefoniczne.

Nasi wysoko wyszkoleni specjaliści w Punktach Sprzedaży są do Państwa dyspozycji, pomogą państwu w wyborze optymalnej taryfy i telefonu a także sprawią że późniejsza obsługa i korzystanie z usług nie będzie stanowić dla Państwa najmniejszego problemu.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Coltex Rogala Sp.j. logo
Coltex Rogala Sp.j.
Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023