Zielony Wilanów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zaściankowa, oferowane bezpośrednio przez Cogik SP. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Zaściankowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Zielony Wilanów

14 zdjęć

Zielony Wilanów
Zielony Wilanów
Zielony Wilanów
Zielony Wilanów

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Wilanów
  od: 12 500 zł/m2

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

 • Tulip Wilanów

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Jara 7
  od: 8 583 zł/m2

  Livi Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Budowa zakończona, budynek posiada pozwolenie na użytkowanie, dostępne dwa ostatnie mieszkania w inwestycji!

Budynek zlokalizowany przy kameralnej, cichej ulicy Zaściankowej, na której dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska wielorodzinna. W budynku 30 mieszkań o zróżnicowanej wielkości oraz układzie, garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz części wspólne przeznaczone do korzystania przez mieszkańców.

Dwa skrajne skrzydła budynku zaprojektowano o wysokości 3 kondygnacji nadziemnych, centralna część budynku o wysokości 2 kondygnacji zwieńczona została okazałym tarasem.

Projekt przygotowany przez znaną i cenioną na rynku pracownię projektową S.A.M.I Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy. Każdy szczegół projektu został podporządkowany wygodzie mieszkańców co znalazło odzwierciedlenie w doskonale rozplanowanych mieszkaniach, komfortowo zaplanowanych częściach wspólnych oraz nietuzinkowej architekturze budynku.

Wejście na dziedziniec znajduje się od strony zachodniej ulicą wewnętrzną. Poziom parteru został nieznacznie wyniesiony względem istniejącego terenu, do wejść budynku prowadzą chodniki, wokół budynku znajdują się niewysokie skarpy o łagodnym nachyleniu.

Inwestycja Zielony Wilanów znajduje się na Zawadach, ul. Zaściankowa (9.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Cogik SP. z o.o..

Inwestycja Zielony Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wilanów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 9 434 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cogik SP. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich cena: 10 000 zł brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (18): cena: 10 000 zł brutto.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc): cena: 28 000 zł brutto.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja usytuowana jest na Wilanowie przy ulicy Zaściankowej w Warszawie, lokalizacja ta zapewnia dostęp do uroków natury – licznych ścieżek rowerowych, tras spacerowych, oraz nadwiślańskich, piaszczystych plaż. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem, zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego oraz stacji rowerów miejskich. W sąsiedztwie budynku kursują również nocne linie autobusowe.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wilanów znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole KIDS Project w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Wilanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się API Market, w odległości 500 m znajduje się Owoce i warzywa świata, w odległości 520 m znajduje się Plac Vogla.

Data publikacji: 13.12.2016
Data aktualizacji: 16.06.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: