Villa Piano

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Villa sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Piano II(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 100 (9.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 300/m2
  Villa Piano II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 106 - 117 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  City Villa sp. z o.o.
 • Apartamenty Wilanów(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 92U (9.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 500 brutto/m2
  Apartamenty Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 57 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola
 • Bruzdowa 127(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa (9.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 690/m2
  Bruzdowa 127
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 80 - 125 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Villa Piano jest dziewiątą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa.3 Kameralne 2 -piętrowe budynki, łącznie z 45 lokalami mieszkalnymi powstają przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.Inwestycja składa się z lokali 2,3,4 pokojowych o powierzchni od 41 do 102 m². Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony, loggie lub tarasy. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne. Linia autobusowa nr 163 oraz 164 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.Wybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań.W ofercie mieszkania 2,3,4 pokojowe o powierzchni od 41 do 102 m².Nowoczesne, proste, odważne - tak krótko można określić charakter tych budynków. Czytelny wyraz znajduje także odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii.

Inwestycja Villa Piano znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 100 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Villa sp. z o.o..

Inwestycja Villa Piano została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań w tym 13 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Piano pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 94 metrów kwadratowych w cenie od 7 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Villa sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Piano

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady. Atutem jest nowoczesny i kameralny charakter dzielnicy, doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum miasta ale też świetny dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Inwestycja położona jest pomiędzy dwoma rezerwatami przyrody: Rezerwatem Morysin - z licznymi drzewami pomnikowymi, oraz Rezerwatem przyrody - Wyspy Zawadowskie - który jest miejscem gniazdowania i żerowania rzadkich gatunków ptaków. Obszar ten ma duże walory krajobrazowe. W niedalekiej odległości znajdą też państwo Pałac w Wilanowie, czy też małe dziewicze plaże, ciągnące się wzdłuż Wału Zawadowskiego. Miłośnikom aktywnego wypoczynku możemy zasugerować odkrywanie szlaków rowerowych, na czele z najdłuższym 77 kilometrowym "Szlakiem Głównym Krainy Jeziorki". Miłośnikom sportów polecamy odwiedziny w licznych klubach sportowych, takich jak pobliskie korty tenisowe, siłownie czy centra fitness. Osoby, które chciałby poznać czym jest gra w golfa, mogą skorzystać z oferty pobliskiego klubu golfowego, który znajduje się w bliskiej odległości, a miłośnicy jazdy konnej powinni sprawdzić ofertę pobliskich stadnin.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Data publikacji: 09.06.2016

Data aktualizacji: 28.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie