Villa Piano

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 100

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Piano

3 zdjęcia

Villa Piano
Villa Piano
Villa Piano

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Piano jest dziewiątą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa.

3 Kameralne 2 -piętrowe budynki, łącznie z 45 lokalami mieszkalnymi powstają przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Inwestycja składa się z lokali 2,3,4 pokojowych o powierzchni od 41 do 102 m². Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony, loggie lub tarasy. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne. Linia autobusowa nr 163 oraz 164 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

Wybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań.

W ofercie mieszkania 2,3,4 pokojowe o powierzchni od 41 do 102 m².

Nowoczesne, proste, odważne - tak krótko można określić charakter tych budynków. Czytelny wyraz znajduje także odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii.

Inwestycja Villa Piano znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 100 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Piano została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Piano nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Atutem jest nowoczesny i kameralny charakter dzielnicy, doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum miasta ale też świetny dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Inwestycja położona jest pomiędzy dwoma rezerwatami przyrody: Rezerwatem Morysin - z licznymi drzewami pomnikowymi, oraz Rezerwatem przyrody - Wyspy Zawadowskie - który jest miejscem gniazdowania i żerowania rzadkich gatunków ptaków. Obszar ten ma duże walory krajobrazowe. W niedalekiej odległości znajdą też państwo Pałac w Wilanowie, czy też małe dziewicze plaże, ciągnące się wzdłuż Wału Zawadowskiego. Miłośnikom aktywnego wypoczynku możemy zasugerować odkrywanie szlaków rowerowych, na czele z najdłuższym 77 kilometrowym "Szlakiem Głównym Krainy Jeziorki". Miłośnikom sportów polecamy odwiedziny w licznych klubach sportowych, takich jak pobliskie korty tenisowe, siłownie czy centra fitness. Osoby, które chciałby poznać czym jest gra w golfa, mogą skorzystać z oferty pobliskiego klubu golfowego, który znajduje się w bliskiej odległości, a miłośnicy jazdy konnej powinni sprawdzić ofertę pobliskich stadnin.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Piano?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Data publikacji: 09.06.2016
Data aktualizacji: 28.01.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zawadach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: