Osiedle Literackie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Charbud Development

wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego
Osiedle Literackie

2 zdjęcia

Osiedle Literackie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Literackie dostępnych jest 14 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Promocje

  • Promocja

    Komórka lokatorska w cenie mieszkania!

Opis Inwestycji

W Radzyminie, przy skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Mistrza i Małgorzaty, wśród niskiej zabudowy wielorodzinnej powstaje „Osiedle Literackie” – nowa inwestycja firmy

Charbud Development Sp. z o.o. Sp. k.. Rozbudowana infrastruktura oraz doskonała komunikacja z każdym punktem Warszawy to niepodważalne walory “Osiedla Literackiego”, dające jego mieszkańcom dużą swobodę i nieograniczone możliwości w decydowaniu o swoim wolnym czasie oraz organizowaniu życia rodzinnego.

Inwestycja przy ulicy Słowackiego to czterokondygnacyjne dwa budynki wielorodzinne z lokalami mieszkalnymi z wielostanowiskowym garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi do każdego mieszkania. Nowoczesną architekturę budynku dyskretnie podkreślą wysmakowane kolory elewacji. W ramach „Osiedla Literackiego” powstanie 60 mieszkań 2 i 3 pokojowych, w wygodnych metrażach – od 38,64 do 54,22 m2. Lokale na parterze będą posiadały własne ogródki. W mieszkaniach na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony. Komunikację w budynkach ułatwią 3 windy osobowe łączące wszystkie piętra i garaż wielostanowiskowy. Każdy lokal zostanie wyposażony m. in. w instalację telewizji satelitarnej i naziemnej, instalację internetową oraz domofonową.

Zakończenie inwestycji planowane jest do II kwartał 2021r.

Inwestycja Osiedle Literackie znajduje się w Radzyminie, ul. Słowackiego (10 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Charbud Development.

Inwestycja Osiedle Literackie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Literackie pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 39 do 54 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 49 m2 (6 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 54 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Charbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 54 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zaledwie 10 m od granicy powstającego „Osiedla Literackiego” znajduje się pętla autobusowa z której dojedziemy autobusem linii 738 do Metra Trocka w 40 min. Do stacji PKP, aby do Warszawy dotrzeć liniami SKM dowiezie nas linia R, która z Radzymińską Kartą Mieszkańca jest bezpłatna. Zmotoryzowanym mieszkańcom dojazd w różne rejony miasta Warszawa zapewni szybkiwjazd na obwodnicę S8. W pobliżu „Osiedla Literackiego” znajdują się publiczne przedszkole oddalone tylko 600 m. Do najbliższej szkoły podstawowej jest 1,5 km, zaś do najbliższego Liceum zaledwie 1,2 km. Liczne sklepy, punkty usługowe w promieniu 2 km to gwarancja komfortu i wygody na co dzień.

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Literackie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Literackie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Victoria 02.

Data publikacji: 17.06.2020
Data aktualizacji: 13.04.2021
Charbud Development logo

Charbud Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Różana 11 05–091 Ząbki
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: