Eko Park Jemiołuszki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jemiołuszki, oferowane bezpośrednio przez

Capitalia Property Sp. z o.o.

Lublin, ul. Jemiołuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1517 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Eko Park Jemiołuszki

4 zdjęcia

Eko Park Jemiołuszki
Eko Park Jemiołuszki
Eko Park Jemiołuszki
Eko Park Jemiołuszki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (15): wielkość 2-3 m2, zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 25 000 zł : zewnętrzne, zakup nie jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc) w cenie 35 000 zł : zakup nie jest obowiązkowy. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu boxów garażowych podziemnych (7 boxów) w cenie 45 000 zł- ich zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

W związku z niebywale życzliwym przyjęciem inwestycji EKOPARK przy ul. Kwarcowej, pragniemy Państwu zaprezentować naszą najnowszą inwestycję – EKOPARK Jemiołuszki.

Jest to budynek 4 – kondygnacyjny o kameralnym charakterze, w którym znajdować się będzie 48 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 62 m2. Lokale dodatkowo będą posiadać przestronne balkony lub ogródki, jak i cichobieżne windy. EKOPARK Jemiołuszki usytuowany jest na ostatniej działce w zabudowie wielorodzinnej- tym samym od południa będzie znajdować się w niedalekim sąsiedztwie Starego Lasu.

Mając na uwadze ekologię i ideę zrównoważonego rozwoju na dachach zostaną założone panele fotowoltaiczne, powstaną stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, stacja uzdatniania wody oraz dużo zieleni, w tym drzewka owocowe. Projektantem jest Maciej Herman - ceniony lubelski architekt, którego projekty charakteryzują się funkcjonalnymi układami oraz ciekawą estetyką architektoniczną. Oryginalnym elementem małej architektury będzie - pierwszy w Lublinie - zielnik sąsiedzki, czyli prywatny ogródek, w którym będą mogli Państwo hodować swoje własne zioła i inne rośliny.

Inwestycja Eko Park Jemiołuszki znajduje się w Lublinie, ul. Jemiołuszki (6.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Capitalia Property Sp. z o.o.

Inwestycja Eko Park Jemiołuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Eko Park Jemiołuszki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Capitalia Property Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 25 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich wielkość 2-3 m2, zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Eko Park Jemiołuszki?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Eko Park Jemiołuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 906 metrów od inwestycji Eko Park Jemiołuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stasin Polny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Eko Park Jemiołuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Jemiołuszki znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 422 m, Prywatna Szkoła im. Królowej Jadwigi w odległości 427 m, Przedszkole Niepubliczne "Hulajnoga" w Lublinie w odległości 467 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Eko Park Jemiołuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: IMAMED w odległości 644 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Eko Park Jemiołuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 558 m znajduje się Groszek, w odległości 588 m znajduje się Biedronka, w odległości 595 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Jemiołuszki w odległości 865 m znajduje się boisko / kort, w odległości 869 m znajduje się boisko / kort, w odległości 926 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.03.2022
Data aktualizacji: 09.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: