Wars i Sawa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudopol Delta

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 158 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania na Mokrej(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Radom, ul. Mokra 13/19 (1.1 km od centrum Radomia)
  Ceny od: 3 400/m2
  Mieszkania na Mokrej
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 51 - 92 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu
 • Mieszkania Zbrowskiego(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Radom, ul. Stanisława Zbrowskiego (2.8 km od centrum Radomia)
  Mieszkania Zbrowskiego
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 139
  Powierzchnia: 38 - 113 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mieszkania Zbrowskiego

Opis Inwestycji

W ramach inwestycji powstanie zespół 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych (budynek A z usługami w parterze) z garażami podziemnymi i miejscami parkingowymi terenowymi zrealizowany w dwóch etapach.Przedmiotem obecnego - I etapu realizacji inwestycji jest budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym (budynek A). Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale usługowe (na parterze) oraz 20 mieszkań. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż z 15 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Całość obsługuje cicha, szybkobieżna winda. Lokale mieszkalne posiadają przestronne balkony z widokiem na otaczającą działkę zieleń. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji mieszkalnej oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Obsługa komunikacyjna od strony ulicy Warszawskiej niezależnym wjazdem i drogą wokół budynku A wraz z terenowymi miejscami parkingowymi, placem gospodarczym i placem zabaw zlokalizowanym przy budynku B.

Inwestycja Wars i Sawa znajduje się w Radomiu, ul. Warszawska 20 (3.3 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez dewelopera Budopol Delta.

Inwestycja Wars i Sawa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wars i Sawa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budopol Delta przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Płyta fundamentowa żelbetowa wylewana. - Stropy żelbetowe monolityczne wylewane - płyta gr.24cm.
Ściany
- Ściany piwnic monolityczne żelbetowe wylewane. - Ściany zewnętrzne żelbetowe wylewane oraz murowane z bloczków Silka gr. 24cm z ociepleniem zewnętrznym metodą lekką mokrą. - Ściany wewnętrzne nośne żelbetowe wylewane. - Ściany międzylokalowe murowane z bloczków Silka E18A gr. 18 cm. - Ścianki działowe murowane z bloczków z gazobetonu.
Instalacje
- centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni gazowej - woda zimna - ciepła woda użytkowa - kanalizacja sanitarna - kanalizacja deszczowa - instalacja elektryczna.
Wentylacja
grawitacyjna i mechaniczna garażu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wars i Sawa

Teren inwestycji położony jest w północnej części Radomia przy ulicy Warszawskiej. Zalety lokalizacji to niewielka odległość od centrum miasta, a jednocześnie bliskość terenów zielonych oraz miejsc sportu i rekreacji (park im. Jacka Malczewskiego, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”, Automobilklub Radomski). Układ komunikacyjny zapewnia dogodne połączenie z centrum Radomia, jak i z arteriami wylotowymi z miasta. W pobliżu terenu inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury ułatwiającej mieszkańcom codzienne funkcjonowanie (szkoły, punkty usługowo-handlowe w tym nowa siedziba sądu i prokuratury, ośrodki zdrowia, kościół, przystanki komunikacji publicznej umożliwiającej szybki dojazd do innych części miasta).

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

W odległości 350 metrów od inwestycji Wars i Sawa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warszawska / Rondo.

Edukacja

Miasto powiatowe Radom leży w południowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 112 km2. Na niejednorodną zabudowę mieszkaniową składają się: wysokie blokowiska, zbiorowiska domów jednorodzinnych, budynki wielorodzinne oraz zabytkowe kamienice Śródmieścia. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych oraz obiekty handlowo-usługowe: galerie i centra handlowe, hipermarkety czy targowiska. Strefami miejskiej zieleni są parki, m.in. zabytkowy Stary Ogród. Wysokiej klasy instytucją kultury jest Muzeum im. J. Malczewskiego z Odziałem Sztuki Współczesnej.

Data publikacji: 04.04.2016

Data aktualizacji: 08.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie