Stacja Piastów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

Ceny od: 5 700 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stacja Piastów dostępna jest 1 oferta

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
A.4 485 m21

Opis Inwestycji

Przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piastowie powstaje zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Zamierzeniem architektonicznym było aby charakter architektury budynku stanowił nowoczesne rozwinięcie zabudowy realizowanej w otoczeniu budynku wykorzystując rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy, a w przyszłości tworzącej przyjazne miejsce do zamieszkania.Budynki zaprojektowano na planie prostokątów w układzie jednoklatkowym wraz z windami z poziomu garaży. Pod budynkami będą znajdowały się dwie hale garażowe. W budynku nr 1 na parterze będą znajdowały się lokale usługowo-handlowe natomiast budynek nr 2 będzie zawierał tylko lopiaskale mieszkalne. Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i loggie. Najwyższa kondygnacja ma dach wielospadowy nawiązujący do podmiejskiego charakteru otaczającej zabudowy. Na elewacji znajdą się elementy okładzin z klinkieru i płyt cementowych.Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Mieszkania mają w miarę możliwości wydzielone strefy dzienną i nocną. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. Zaprojektowano nowocześnie wykończone klatki schodowe z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.W ofercie mieszkania:2-pokojowe od 34 m²3-pokojowe od 53 m²4-pokojowe od 53 m²Termin realizacji inwestycji XII 2019 rok.

Inwestycja Stacja Piastów znajduje się w Piastowie, ul. Aleja Piłsudskiego Józefa (1.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Stacja Piastów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stacja Piastów pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 485 355 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w garażu, w cenie 23000zł i miejsce postojowe rodzinne w cenie 33 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 485 355 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 700 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Piastów

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 10 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piastów skąd Szybka Kolej Miejska (SKM) czy Polskie Koleje Państwowe (PKP) dowiozą nas w 20 minut do centrum Warszawy. W odległości 5 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy z liniami 716, 717 i N85. Dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy czy Alei Jerozolimskich zajmie mieszkańcom tylko kilka minut. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Niedaleko znajdują się również Miejski Ośrodek Kultury wraz z Kinem BAŚŃ, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji i zgiełku tętniącej życiem Warszawy.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 250 metrów od inwestycji Stacja Piastów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Al.Piłsudskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Piastów znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 1 w Piastowie w odległości 150m, Przedszkole Miejskie nr4 w odległości 200m, Przedszkole nr 4 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Betamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 250 m znajduje się BOBOsy, w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Rejonowa. SPZOZ. Filia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Parafia Chrystusa Króla Wszechświata, w odległości 650 m znajduje się Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, w odległości 650 m znajduje się Parafia Matki Bożej Częstochowskiej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness Centrum PASJA, w odległości 950 m znajduje się Basen, w odległości 1050 m znajduje się Fitness Centrum.

Data publikacji: 20.06.2018

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie