Stacja Piastów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kuźnia Piastowska(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy)
  Kuźnia Piastowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 37 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Benedom Sp. z o. o.
 • Miernicza 26(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Miernicza 26 (2.4 km od Warszawy)
  Miernicza 26
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 58 - 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ferryman Development Sp. z o.o.
 • Magnacka 1(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Magnacka (11.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 950 brutto/m2
  Magnacka 1
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  SP Invest

Opis Inwestycji

Przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piastowie powstaje zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Zamierzeniem architektonicznym było aby charakter architektury budynku stanowił nowoczesne rozwinięcie zabudowy realizowanej w otoczeniu budynku wykorzystując rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy, a w przyszłości tworzącej przyjazne miejsce do zamieszkania.Budynki zaprojektowano na planie prostokątów w układzie jednoklatkowym wraz z windami z poziomu garaży. Pod budynkami będą znajdowały się dwie hale garażowe. W budynku nr 1 na parterze będą znajdowały się lokale usługowo-handlowe natomiast budynek nr 2 będzie zawierał tylko lopiaskale mieszkalne. Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i loggie. Najwyższa kondygnacja ma dach wielospadowy nawiązujący do podmiejskiego charakteru otaczającej zabudowy. Na elewacji znajdą się elementy okładzin z klinkieru i płyt cementowych.Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Mieszkania mają w miarę możliwości wydzielone strefy dzienną i nocną. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. Zaprojektowano nowocześnie wykończone klatki schodowe z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.W ofercie mieszkania:2-pokojowe od 34 m²3-pokojowe od 53 m²4-pokojowe od 53 m²Termin realizacji inwestycji XII 2019 rok.

Inwestycja Stacja Piastów znajduje się w Piastowie, ul. Aleja Piłsudskiego Józefa (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Stacja Piastów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stacja Piastów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w garażu, w cenie 23000zł i miejsce postojowe rodzinne w cenie 33 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Piastów

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 10 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piastów skąd Szybka Kolej Miejska (SKM) czy Polskie Koleje Państwowe (PKP) dowiozą nas w 20 minut do centrum Warszawy. W odległości 5 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy z liniami 716, 717 i N85. Dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy czy Alei Jerozolimskich zajmie mieszkańcom tylko kilka minut. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Niedaleko znajdują się również Miejski Ośrodek Kultury wraz z Kinem BAŚŃ, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji i zgiełku tętniącej życiem Warszawy.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 250 metrów od inwestycji Stacja Piastów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Al.Piłsudskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Piastów znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 1 w Piastowie w odległości 150m, Przedszkole Miejskie nr4 w odległości 200m, Przedszkole nr 4 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Betamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 250 m znajduje się BOBOsy, w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Rejonowa. SPZOZ. Filia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Kwiaciarnia DAKOS - Danuta Kosmala, w odległości 150 m znajduje się Małgosia. Sklep spożywczo - przemysłowy. Ogórek M., w odległości 200 m znajduje się Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness Centrum PASJA, w odległości 950 m znajduje się Basen, w odległości 1050 m znajduje się Fitness Centrum.

Data publikacji: 20.06.2018

Data aktualizacji: 03.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie