Osiedle Brwinów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBrwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Brwinów – 3 etap

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Brwinów, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy)
  Osiedle Brwinów – 3 etap
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 48 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle zostało zaprojektowane z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań podnoszących komfort mieszkań przy równoczesnym obniżeniu kosztów ich utrzymania. Jest to pierwszy niskoenergetyczny budynek mieszkalny wielorodzinny w kraju. Przyszli lokatorzy otrzymują przyjazną temperaturę latem w standardzie oraz inteligentne zarządzanie komfortem przez cały rok. Opłaty za media będą najniższe na rynku.

Inwestycja Osiedle Brwinów znajduje się w Brwinowie, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Brwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brwinów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (204 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (204 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Brwinów

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brwinów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Brwinów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów Zespół Szkół Ogólnokształcących.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brwinów znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 400 m, Gimnazjum nr 2 w odległości 400 m, Liceum Ogólnokształcące w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brwinów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Piotr i Paweł.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brwinów w odległości 240 m znajduje się SOHO Body Spirit, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.12.2017

Data aktualizacji: 02.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie