Osiedle Brwinów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodziska, oferowane bezpośrednio przez

Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Brwinów, ul. Grodziska 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 399 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Brwinów

3 zdjęcia

Osiedle Brwinów
Osiedle Brwinów
Osiedle Brwinów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (204 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Osiedle zostało zaprojektowane z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań podnoszących komfort mieszkań przy równoczesnym obniżeniu kosztów ich utrzymania. Jest to pierwszy niskoenergetyczny budynek mieszkalny wielorodzinny w kraju. Przyszli lokatorzy otrzymują przyjazną temperaturę latem w standardzie oraz inteligentne zarządzanie komfortem przez cały rok. Opłaty za media będą najniższe na rynku.

Inwestycja Osiedle Brwinów znajduje się w Brwinowie, ul. Grodziska 40 (11.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Osiedle Brwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brwinów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Brwinów Platinum Park MBD Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (204 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Brwinów?

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brwinów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 945 metrów od inwestycji Osiedle Brwinów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Brwinów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brwinów znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 331 m, szkoła w odległości 377 m, szkoła w odległości 378 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Brwinów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 626 m, Jolan w odległości 751 m, Dentika w odległości 915 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brwinów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 56 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 569 m znajduje się Sklep u Jacka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brwinów w odległości 244 m znajduje się SOHO Body Spirit, w odległości 275 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 277 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 02.03.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: