Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja La Tour

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bohaterów Września, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Bohaterów Września

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja La TourRezydencja La Tour

5 zdjęć

Rezydencja La Tour
Rezydencja La Tour
Rezydencja La Tour
Rezydencja La Tour

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 246 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: Płyta fundamentowa żelbetowa. Izolacja wodoszczelna w technologii betonu wodoszczelnego albo ciężkich izolacji powłokowych. Słupy i ściany stanowiące konstrukcję wsporczą dla stropów zaprojektowano jako żelbetowe monolityczne zgodnie z projektem konstrukcji. Ściany stanowiące konstrukcję nośną obiektu żelbetowe.

Dach

Stropodach nad najwyższą kondygnacja został zaprojektowany w formie płyty żelbetowej z izolacjami termicznymi i wodoszczelnymi, powłokowymi zgodnie projektem.

Elewacja

Izolacja termiczna: warstwa styropianu lub wełny mineralnej. Zastosowano grubość izolacji termicznej 12cm. Ściany zewnętrzne budynków tynkowane będą jasnym tynkiem. W pozostałych miejscach tynk Ceresit lub równorzędny w kolorze jasnym.

Stolarka okienna

Okna z profili drewnianych, z widocznymi mikrowczepami oraz usłojeniem, Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna U<1,5W/m2K. W miejscach, gdzie nie ma technicznej możliwości uzyskania wymaganej izolacyjności akustycznej okna z nawiewnikiem, zostaną zastosowane nawiewniki ścienne, wyprowadzone pod okładziną elewacyjną.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań Dierre lub równorzędne, antywłamaniowe kl. C. pokryte fornirem drewnianym.

Balkony

Loggie i balkony: Balustrady ze szkła bezpiecznego, pochwyt ze stali nierdzewnej lub aluminium. Posadzki z płyt gresowych mrozoodpornych firmy Nowa Gala lub równorzędne. Fuga elastyczna

Posadzka

Szlichta cementowa pod warstwy wykończeniowe (warstwy wykończeniowe np. gresy, parkiety wykonywane przez klienta) oddylatowana od ścian. Styropian – 2 warstwy (elastyczna + twarda).

Ściany

Ściany wewnętrzne – pomiędzy pokojami – bloczek silikatowy min. 8 cm. Mogą występować ściany żelbetowe. Ściany wewnętrzne – ściany kuchni, łazienek i wc – bloczek silikatowy min. 8 cm. Mogą występować ściany żelbetowe. Ściany międzylokalowe – żelbetowe lub murowane. Ściany zewnętrzne – murowane lub żelbetowe. Tynk gipsowy maszynowy, gruntowany, malowany jednokrotnie farbą Nobiles lub równorzędną w kolorze białym. Nie dopuszcza się wkuwania instalacji wod-kan i c.o. w ściany w lokalach.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, gruntowany, malowany jednokrotnie farbą Nobiles lub równorzędną w kolorze białym.

Parapety wewnętrzne

Wykonywane z konglomeratu gr. 3 cm.

Instalacje

Instalacja C.O Instalacja wod-kan Instalacja wentylacyjna Instalacja elektryczna Instalacje teletechniczne

Ogrzewanie

Budynek będzie przyłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej. Węzeł cieplny znajdować się będzie w wydzielonym pomieszczeniu na poziomie garażu.

Wentylacja

Wentylacja łazienek, toalet i kuchni mechaniczna. Dodatkowo wentylacja okapowa w kuchni. Kompensacja powietrza poprzez nawietrzaki ścienne lub okienne.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach grzejniki drabinkowe. Kanalizacja: Podejścia kanalizacyjne DN 100 do WC oraz DN 50 do przyborów z PVC. Ścieki sanitarne zostaną odprowadzone poprzez piony do garażu a następnie poprzez przyłącze, do kanału ogólnospławnego.

Wyposażenie kuchni

We wszystkich lokalach mieszkalnych przewiduje się instalację dla kuchni elektrycznych jako 3-faz. 230/400 V.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 34000 zł
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rezydencja La Tour to nowoczesny budynek zlokalizowany w centralnej dzielnicy Warszawy – Ochocie. Inwestycja składa się z efektownej, 12 – piętrowej wieży, w której przewidziano aż 247 komfortowych mieszkań. W sprzedaży dostępne są lokale o najczęściej poszukiwanych metrażach – 39 m kw., 45 m kw. i 59 m kw., jak również przestronne, 4 – pokojowe i 5 – pokojowe apartamenty o powierzchni nawet do 150 m kw. Dodatkowo, dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsca postojowe, komórki lokatorskie, a także wspólne boksy rowerowe. Całość została wykonana w najwyższym standardzie wykończenia, z uwzględnieniem potrzeb i bezpieczeństwa mieszkańców inwestycji. Osiedle wyposażone jest w nowoczesny system monitoringu oraz wideodomofony przy wejściach do budynku, zaś w parterze osiedla przewidziano miejsce na lokale usługowe. Na komfort życia mieszkańców inwestycji wpłynie także prywaty fitness club wyposażony w saunę oraz bliskość kilku klubów sportowych, dwóch basenów, krytych i otwartych kortów tenisowych, dużego klubu bowlingowego, toru gokartowego, całorocznego stoku narciarskiego, a nawet regularnie zarybianego jeziora w pobliskim parku. Do budynku prowadzić będą dwa przestronne, reprezentacyjne lobby. Od zewnątrz inwestycję okalać będą zaś zielone trawniki, ławeczki, szpalery krzewów i drzewek oraz nastrojowe oświetlenie będące malowniczą wizytówką tego luksusowego osiedla.

Inwestycja Rezydencja La Tour znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Bohaterów Września (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja La Tour została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 246 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja La Tour nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy ul. Bohaterów Września.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja La Tour?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja La Tour mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 95 metrów od inwestycji Rezydencja La Tour znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Zesłańców Syberyjskich 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja La Tour znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja La Tour znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Radosne Dzieciaki w odległości 83 m, Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w odległości 313 m, szkoła w odległości 344 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja La Tour jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 208 m, Przychodnia Rehabilitacyjna w odległości 210 m, Poliklinika 24 w odległości 398 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja La Tour składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 48 m znajduje się Żabka, w odległości 326 m znajduje się Total Fitness Ochota, w odległości 331 m znajduje się Fit / One.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja La Tour w odległości 71 m znajduje się Warszawski Klub Tenisowy Mera, w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się Arco.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023