Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Wesoła

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez

Bondomo Immobilien sp. z o.o.

Warszawa, Wesoła, Wola Grzybowska, Ul. Armii Krajowej 94

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody WesołaOgrody Wesoła

5 zdjęć

Ogrody Wesoła
Ogrody Wesoła
Ogrody Wesoła
Ogrody Wesoła

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : po 1 miejscu dla każdego apartamentu
  • miejsca postojowe podziemne : po 2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu na poziomie -1

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

W starej, willowej części Wesołej, w niepowtarzalnym miejscu otoczonym Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym powstała inwestycja OGRODY WESOŁA.

Ogrody Wesoła to 24 apartamenty o powierzchniach od 160 do 220 mkw., rozmieszczone w sześciu budynkach na terenie ponad 1 hektara. Każdy z apartament posiada własny ogród o powierzchni od 250 do 440 mkw. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórkę lokatorska i jedno miejsce parkingowe dla gości.

Nowoczesne architektura, wysoki standard wykonania i dużo zielonej przestrzeni zapewniają mieszkańcom poczucie prywatności i wygodę życia.

Inwestycja Ogrody Wesoła to miejsce, gdzie poczujesz się jak u siebie.

Apartamenty składają się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się kuchnia z przestrzenną jadalnią oraz salon z kominkiem.

Zaletą pierwszego poziomu jest duże, przestronne okno tarasowe wyjściem na ogród, w którym w słoneczne dni z przyjemnością powitasz dzień, zjesz śniadanie oraz spędzisz miłe popołudnie.

W górnej kondygnacji znajdują się sypialnie, gabinety, pokój kąpielowy oraz hol komunikacyjny. Klimatyczne poddasze, każde z przestronnym tarasem, dopełniała wizję komfortowego i niebanalnego domu –można je wykorzystać w zależności od potrzeb na sypialnię, pracownie lub rekreację.

BUDYNKI: JAŚMIN, AZALIA, MAGNOLIA,KAMELIA i OLEANDER oddane do użytku sprzedane: Budynek HORTENSJA w sprzedaży.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży na terenie inwestycji przy ulicy Armii Krajowej 94 Warszawa-Wesoła.

Inwestycja Ogrody Wesoła znajduje się na Woli Grzybowskiej (15.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bondomo Immobilien sp. z o.o.

Inwestycja Ogrody Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wesoła nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bondomo Immobilien sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Wesoła?

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Wesoła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 65 metrów od inwestycji Ogrody Wesoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiosenna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Wesoła znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wesoła znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w odległości 390 m, szkoła w odległości 399 m, Przedszkole nr 261 "Pod Dębami" w odległości 513 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Wesoła składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 303 m znajduje się Społem, w odległości 615 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wesoła w odległości 722 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 838 m znajduje się boisko / kort, w odległości 842 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.11.2014
Data aktualizacji: 30.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023