Ogrody Wesoła

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBondomo Immobilien sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kwiatowa - etap II(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Sulejówek, ul. Piaskowa 8 (0.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 500/m2
  Osiedle Kwiatowa - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 64 - 85 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Domeko
 • Zielone Tarasy Wesoła - Etap II(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wesoła, Zielona-Grzybowa, ul. Śliska (13.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 390/m2
  Zielone Tarasy Wesoła - Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 54 - 140 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Vesta Group Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

W starej, willowej części Wesołej, w niepowtarzalnym miejscu otoczonym Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym powstała inwestycja OGRODY WESOŁA.Ogrody Wesoła to 24 apartamenty o powierzchniach od 160 do 220 mkw., rozmieszczone w sześciu budynkach na terenie ponad 1 hektara. Każdy z apartament posiada własny ogród o powierzchni od 250 do 440 mkw. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórkę lokatorska i jedno miejsce parkingowe dla gości.Nowoczesne architektura, wysoki standard wykonania i dużo zielonej przestrzeni zapewniają mieszkańcom poczucie prywatności i wygodę życia.Inwestycja Ogrody Wesoła to miejsce, gdzie poczujesz się jak u siebie.Apartamenty składają się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się kuchnia z przestrzenną jadalnią oraz salon z kominkiem.Zaletą pierwszego poziomu jest duże, przestronne okno tarasowe wyjściem na ogród, w którym w słoneczne dni z przyjemnością powitasz dzień, zjesz śniadanie oraz spędzisz miłe popołudnie.W górnej kondygnacji znajdują się sypialnie, gabinety, pokój kąpielowy oraz hol komunikacyjny. Klimatyczne poddasze, każde z przestronnym tarasem, dopełniała wizję komfortowego i niebanalnego domu –można je wykorzystać w zależności od potrzeb na sypialnię, pracownie lub rekreację.BUDYNKI: JAŚMIN, AZALIA, MAGNOLIA,KAMELIA i OLEANDER oddane do użytku sprzedane: Budynek HORTENSJA w sprzedaży.Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży na terenie inwestycji przy ulicy Armii Krajowej 94 Warszawa-Wesoła.

Inwestycja Ogrody Wesoła znajduje się na Woli Grzybowskiej, Ul. Armii Krajowej 94 (15.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bondomo Immobilien sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wesoła pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 159 do 167 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bondomo Immobilien sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po 1 miejscu dla każdego apartamentu.
 • miejsca postojowe podziemne: po 2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu na poziomie -1.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Wesoła

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Wesoła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Ogrody Wesoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiosenna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wesoła znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Pocieszycielek NSJ w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Wesoła składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Społem, w odległości 300 m znajduje się Sklep spożywczy SPOŁEM.

Data publikacji: 17.11.2014

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie