Ogrody Wesoła

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bondomo Immobilien sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wesoła dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
94E/1
5
159 m²
-
990 000 zł6 226 zł/m²
94E/2
5
167,3 m²
-
1 150 000 zł6 874 zł/m²

Opis Inwestycji

W starej, willowej części Wesołej, w niepowtarzalnym miejscu otoczonym Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym powstała inwestycja OGRODY WESOŁA.Ogrody Wesoła to 24 apartamenty o powierzchniach od 160 do 220 mkw., rozmieszczone w sześciu budynkach na terenie ponad 1 hektara. Każdy z apartament posiada własny ogród o powierzchni od 250 do 440 mkw. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórkę lokatorska i jedno miejsce parkingowe dla gości.Nowoczesne architektura, wysoki standard wykonania i dużo zielonej przestrzeni zapewniają mieszkańcom poczucie prywatności i wygodę życia.Inwestycja Ogrody Wesoła to miejsce, gdzie poczujesz się jak u siebie.Apartamenty składają się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się kuchnia z przestrzenną jadalnią oraz salon z kominkiem.Zaletą pierwszego poziomu jest duże, przestronne okno tarasowe wyjściem na ogród, w którym w słoneczne dni z przyjemnością powitasz dzień, zjesz śniadanie oraz spędzisz miłe popołudnie.W górnej kondygnacji znajdują się sypialnie, gabinety, pokój kąpielowy oraz hol komunikacyjny. Klimatyczne poddasze, każde z przestronnym tarasem, dopełniała wizję komfortowego i niebanalnego domu –można je wykorzystać w zależności od potrzeb na sypialnię, pracownie lub rekreację.BUDYNKI: JAŚMIN, AZALIA, MAGNOLIA,KAMELIA i OLEANDER oddane do użytku sprzedane: Budynek HORTENSJA w sprzedaży.Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży na terenie inwestycji przy ulicy Armii Krajowej 94 Warszawa-Wesoła.

Inwestycja Ogrody Wesoła znajduje się na Woli Grzybowskiej, Ul. Armii Krajowej 94 (15.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bondomo Immobilien sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wesoła pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 159 do 167 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 159 do 167 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bondomo Immobilien sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: po 1 miejscu dla każdego apartamentu.
  • miejsca postojowe podziemne: po 2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu na poziomie -1.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym.
Powierzchnie mieszkań:od 159 do 167 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:system 20/80.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Wesoła

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

W odległości 150 metrów od inwestycji Ogrody Wesoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny CZARNIECKIEGO 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wesoła znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 261 "Pod dębami" w odległości 550m, Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wesoła m.st. Warszawy w odległości 950m, Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Fronc-Anusiewicz Edyta, lek. med. Indywidualna praktyka lekarska, w odległości 1200 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny Alter-Dent Barbara Grabik, w odległości 1200 m znajduje się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1100 m znajduje się Parafia Świętego Andrzeja Boboli, w odległości 1100 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Basen Gosir, w odległości 1250 m znajduje się Guzik M. Nauka Pływania .

Data publikacji: 17.11.2014

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie