Mieszkania nad Rzeczką

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBNAD Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • WDWA - Wille Markowskiego(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Zygmunta Markowskiego (7.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 490/m2
  WDWA - Wille Markowskiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 73 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  DŚ Development
 • VIDAVA Wille Zegarmistrzowska(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Zegarmistrzowska (7.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 682 brutto/m2
  VIDAVA Wille Zegarmistrzowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 95 - 97 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom4U Sp. z o.o.
 • Waniliowa Park(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 2-14 (8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 926 brutto/m2
  Waniliowa Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 48 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przedstawiamy 8 mieszkań willowych w 4 budynkach w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Mieszkania Nad Rzeczką.Wśród nich mieszkania na parterze o powierzchni 84,08 m2 standardowo wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz mieszkania na piętrze o powierzchni 86,65 m2. Wszystkie wyposażone w drewnianą stolarkę oraz rolety.Mieszkania można dzielić lub łączyć (segment jest w sumie o powierzchni 84,08 m2 plus 86,65 m2).Każde z mieszkań ma dostęp do dwóch miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni zielonego ogrodu pomiędzy domami a rzeką, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci oraz na grilla.Do każdego z mieszkań przynależy "pokój letni" - indywidualny ogród o powierzchni około 31 m2 do samodzielnej aranżacji oraz komórka lokatorska.Inwestycja polecana ze względu na możliwość podziału każdego mieszkania na dwa mniejsze: rodzinne oraz inwestycyjne.Mieszkania z zieloną panoramą parku nad rzeką Widawa to twoje nowe życie w podmiejskiej wiosce, będzie spokojne i bliskie natury.Hałas miasta zastąpi szum wody, szelest liści i śpiew ptaków, bezpośrednie sąsiedztwo przyrody.Zaledwie 12 minut jazdy dzieli nas od Toya Golf & Country Club oraz Stajni Krzyżanowice. Jednocześnie dzięki bliskości Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia mamy szybki dostęp do strategicznych miejsc miasta.Do lotniska - 19 minut. IKEA Bielany - 20 minut Rynek - 20 minut, Magnolia - 20 minut, Marino - 10 minut.Autobusami linii 108 i 908 możemy dotrzeć do ul. Kamieńskiego, Bałtyckiej, Dworca Nadodrze, a stąd do pozostałych miejsc Wrocławia. Wzdłuż rzeki ciągną się szlaki rowerowe. W pobliżu inwestycji znajdują się: sklep Dino, Restauracje - Zielone Centrum oraz Hotel Jasek.

Inwestycja Mieszkania nad Rzeczką znajduje się na Widawie, ul. Fryzjerska 22 (8.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera BNAD Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania nad Rzeczką została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania nad Rzeczką pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 84 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BNAD Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania nad Rzeczką

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania nad Rzeczką mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Mieszkania nad Rzeczką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pracze Widawskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania nad Rzeczką znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 100 w odległości 300 m.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 01.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie