Mieszkania nad Rzeczką

Jesteś w domu, a podziwiasz świat.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBNAD Sp. z o.o.

Ceny od: 8 400 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania nad Rzeczką dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A2
4
84,96 m²
1
B1
4
83,9 m²
Parter
C1
4
83,81 m²
Parter
C2
4
85,08 m²
1
D1
4
83,54 m²
Parter
D2
4
85,02 m²
1

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Przedstawiamy 8 mieszkań willowych w 4 budynkach w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Mieszkania Nad Rzeczką.Wśród nich mieszkania na parterze o powierzchni 84,08 m2 standardowo wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz mieszkania na piętrze o powierzchni 86,65 m2. Wszystkie wyposażone w drewnianą stolarkę oraz rolety.Mieszkania można dzielić lub łączyć (segment jest w sumie o powierzchni 84,08 m2 plus 86,65 m2).Każde z mieszkań ma dostęp do dwóch miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni zielonego ogrodu pomiędzy domami a rzeką, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci oraz na grilla.Do każdego z mieszkań przynależy "pokój letni" - indywidualny ogród o powierzchni około 31 m2 do samodzielnej aranżacji oraz komórka lokatorska.Inwestycja polecana ze względu na możliwość podziału każdego mieszkania na dwa mniejsze: rodzinne oraz inwestycyjne.Mieszkania z zieloną panoramą parku nad rzeką Widawa to twoje nowe życie w podmiejskiej wiosce, będzie spokojne i bliskie natury.Hałas miasta zastąpi szum wody, szelest liści i śpiew ptaków, bezpośrednie sąsiedztwo przyrody.Zaledwie 12 minut jazdy dzieli nas od Toya Golf & Country Club oraz Stajni Krzyżanowice. Jednocześnie dzięki bliskości Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia mamy szybki dostęp do strategicznych miejsc miasta.Do lotniska - 19 minut. IKEA Bielany - 20 minut Rynek - 20 minut, Magnolia - 20 minut, Marino - 10 minut.Autobusami linii 108 i 908 możemy dotrzeć do ul. Kamieńskiego, Bałtyckiej, Dworca Nadodrze, a stąd do pozostałych miejsc Wrocławia. Wzdłuż rzeki ciągną się szlaki rowerowe. W pobliżu inwestycji znajdują się: sklep Dino, Restauracje - Zielone Centrum oraz Hotel Jasek.

Inwestycja Mieszkania nad Rzeczką znajduje się na Widawie, ul. Fryzjerska 22 (8.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera BNAD Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania nad Rzeczką jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania nad Rzeczką pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 84 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 85 m2 w cenie od 701 736 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BNAD Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 84 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 701 736 do 714 672 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 400 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania nad Rzeczką

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania nad Rzeczką mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Mieszkania nad Rzeczką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pracze Widawskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania nad Rzeczką znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 100 w odległości 300 m.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie